Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

High School of The Dead <- vreau sa traiesc in el!

 

Cine nu ar vrea? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

desi sunt o mare fana,nu prea am vizionat animeuri,mai ales cap coada :rabbi:)

 

pe lista mea se afla:

 

 

Honey and Clover

Bleach

Kilari

Kaichou wa Maid Sama

K-on

D Gray Man

Naruto

Death Note

Detective Conan [don't even mind to ask =))]

Blood+

Romeo x Juliet

 

si mai sunt cateva dar nu mai stiu cum se cheama O.o

 

 

 

 

 

are cineva un tutorial sau ceva de genu? ;)

 

 

 

as avea mare nevoie pentru proportii...intotdeauna sunt varza :rabbi:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
are cineva un tutorial sau ceva de genu? :rabbi:

 

 

 

as avea mare nevoie pentru proportii...intotdeauna sunt varza :rabbi:)

Exercitiul este cheia...

Daca tii neaparat sa vezi tutoriale,incearca pe youtube cateva "speedpaint" succes ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exercitiul este cheia...

Daca tii neaparat sa vezi tutoriale,incearca pe youtube cateva "speedpaint" succes ;)

 

 

stiu de exersat,dar daca nu stiu ce sa fac,n-am ce exersa.

 

oricum,thnx ^^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu o sa fac top 6:

1.Pokemon-Primul meu anime vizionat,aveam 3 ani pe atunci.Ma uitam la el pe A+(Animax).Inca imi place,are aventura,uneori drama,comedie si peste 700 de episoade!Regiunea mea favorita este Kanto iar pokemonul meu favorit,Pikachu!

2.Beyblade-Este frumos serialul,imi amintesc cand colegii de la gradinita au adus niste titirezuri.Si acum va i9ncepe pe Cartoon network!

3.Shaman king-La desenul asta imi placea sa ma uit(tot cand eram mica).Am vazut toate episoadele,ultimele au fost foarte tari!

4.B-daman-Da,tot cand eram mica,tot la gradinita.Imi placea asa de mult desenul!De cand l-am vazut am inceput sa imi observ ''calitatile de pisica'' deoarece Yamato era un fel de pisicuta.

5.Digimon-Nu am atatea amintiri cu el,ma uitam cand aveam cam 8 sau 9 ani.Imi placea dar nu e tocmai cel mai bun.Plus ca mi se pare copiat dupa Pokemon,dar ori cum destul de dragut.

Si Naruto,Kilari si Chioro-chan sunt dragute.

Editat de `Bobbo:X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

my favs: seria animata de la Devil May Cry <deci animeu`> :o: :Ayakashi, Bakemonogatari,Bleach,Code Geass: Hangyaku no Lelouch <part 2 too>,Cowboy Bebop,D.N. Angel,Dog Days,Death Note,Elfen Lied,Excel Saga,Final Fantasy Unlimited,Gintama,...and more.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Yaoi FTW OwO""

Junjou romantica,kirepapa,papa to kiss in the dark,koisuru boukun,sekaiichi hatsukoi,boku no pico..Antique Bakery,Hey!class president..(-toate animeuri yaoi-)..Sa mai continui?:)) [-am o lista pe aici pe undeva cu yaoiuri,cand o gasesc le scriu pe toate=w=''-]

Desigur Naruto (-narusasuuu <3 -),Bleach,Rozen Maiden,Kuroshitsuji..Katekyo Hitman Reborn,Nana,Hell girl,HellSing,D.gray-man..Ghost in the shell..etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

my favs: seria animata de la Devil May Cry <deci animeu`> :o: :Ayakashi, Bakemonogatari,Bleach,Code Geass: Hangyaku no Lelouch <part 2 too>,Cowboy Bebop,D.N. Angel,Dog Days,Death Note,Elfen Lied,Excel Saga,Final Fantasy Unlimited,Gintama,...and more.

 

Death Note e genial, am citit manga de 2 ori si m-a captivat si anime-ul. Si Code geass e super, astea 2 sunt preferatele mele.

Vampire Knight iti recomand daca nu l-ai vazut/citit deja ( http://www.mangareader.net/104/vampire-knight.html).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×