Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Wirus

Sex in grup

Rate this topic

Recommended Posts

In primul rand La Multi Ani tuturor va urez un an nou fericit !

Sa sarim peste descrieri, si ale chestii neinteresante pentru majoritatea. Astazi am cazut de acord cu prietena mea sa facem un menaje`a`trois cu inca un baiat, iar apoi cu o fata, asta dupa ce am citit niste articole si povestiri care ne-au incitat si ne-au facut sa ne gandim intes la chestia asta`, si dupa ce am cazut de acord ca ceea ce facem este doar de distractie si nu o sa avem niciunul resentimente. Baiatul pe care l-am ales este un cunoscut, apropiat noua in care avem 100% incredere, o fata inca nu am gasit, deoarece se gasesc mai greu`. As dorii sa stiu daca alegerea noastra este una buna` . . . :stars:

mi se pare cam gay cu 2 baieti si o fata, dar asta e doar parerea mea. Daca in timpul actului sexual, printre altele, as vedea si un cur de barbat.... :o: . Dar poate sunt eu incuiat :stars: .

de ce doi cu una? de ce nu doua, trei, cinci cu tine? si apoi cine te opreste sa o faci ..mai in grup ( un cartier)???

Bai dar obsedati sunt unii ... eu daca as vedea un fund de barbat nu m-as gandi automat la f*** in c**. Mai degraba as rade de el, daca e prea paros .... :stars:

mi se pare cam gay cu 2 baieti si o fata, dar asta e doar parerea mea. Daca in timpul actului sexual, printre altele, as vedea si un cur de barbat.... :o: . Dar poate sunt eu incuiat :stars: .

Nu stiu cat esti tu de incuiat....dar eu sunt incuiata rau in domeniu...n-as suporta sub nici o forma! Desi ...cine se hotaraste sa o faca de ce Dumnezeului mai cere si parerea juriului!?

Acu' s-o faca...astept pareri despre! :-

de ce doi cu una? de ce nu doua, trei, cinci cu tine? si apoi cine te opreste sa o faci ..mai in grup ( un cartier)???

de ce iti dai tu cu parerea cand nu stii despre ce vorbesti? :stars: Ca si altu, ca si altii, ca tot cartierul ...

Acu pe cinstite: io zic sa nu fii gelos ... da? ... :o:

Astazi am cazut de acord cu prietena mea sa facem un menaje`a`trois cu inca un baiat

sa nu-ti moara la intrare :o: s-ar putea ca "prietenul" sa aiba scula si mai lunga ,dar sa te si atinga ... :stars:

Edited by Ravl

a... apropo , de orale cine se ocupa ? :stars: tu sau prietenul ?

Sign in to follow this