Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Moda la mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

EU

 

:o:

 

...as vrea tu :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poarta ca e iarna. Mai asteptati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma dezgusta cand vad babe care fac topless. Io daca va spun ca la plaja stau cu tricoul si pantalonii pe mine.... ca mi-e rusine altcumva....si vad babele alea cum stau in chiloti cu atza si atat....imi vine sa :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma dezgusta cand vad babe care fac topless. Io daca va spun ca la plaja stau cu tricoul si pantalonii pe mine.... ca mi-e rusine altcumva....si vad babele alea cum stau in chiloti cu atza si atat....imi vine sa :stars:

 

mi se pare mai normal sa n-ai nici un complex la 60 si sa faci topless, decat sa stai la plaja imbracat din cap pana-n picioare fara nici un motiv aparent

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io stau asa pt ca sunt pudica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io stau asa pt ca sunt pudica.

Nu mai fii pudica Eden,te vei simti mai bine fara bikini pe tine :vampire: :cheers:

Mie imi place vara :scooter: Nu trece nicio zi fara plaja,mai ales ca sunt de prin partile locului :alien: si de asemenea sustin si incurajez topless-ul :flowers: :oops:

Editat de AH45

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Holy shit. Gata, nu mai vorbesc despre topless ca....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Topless ? Pe vremea lui Ceasca fetele erau foarte decente. Nu se dezbracau nici cand se spalau. Si pe atunci, ca sa vezi o tzatza, trebuia s-o desenezi din imaginatie.

Tu ai văzut cu ochii tăi şi ştii exact cum stătea treaba pe vremea aceea,nu-i aşa?!

Nu mai fii pudica Eden,te vei simti mai bine fara bikini pe tine :scooter: :alien:

Mie imi place vara :cheers: Nu trece nicio zi fara plaja,mai ales ca sunt de prin partile locului si de asemenea sustin si incurajez topless-ul :flowers: :oops:

Corect.Ca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine faceti topless in locuri mai retrase...acum au aparut camerele video cu zoom mare si nu stiti cand puteti fi fotografiate sau filmate :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×