Sari la conținut
Forum Roportal
laur1974

Nesatisfacut de sotie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

domnilor care credeti ca va respectati,cum ati vedea femeia de langa voi

dornica!

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru corectura si pentru promptitudine, inainte de toate.

 

Pe mine slabanogul ma enerveaza. Toata vina o poarta sotia, dupa cate se vede. 11 ani de casnicie nu-s putini, si asta e adevarat, dar nici prea multi. Killogramele se pot da jos, cu vointa. Io am intrebat de dieta, nu mi-a raspuns.

daca va complaceti in situatia asta, atunci sa fiti sanatosi. Si nesatisfacuti.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca el are 1.94 si 87kg, e de presupus ca si ea are 1.80 inaltime, deci cele 85Kg nu-s o problema.

Problema-i la el, are cam putine pentru inaltimea si varsta lui.

Eu nu cred ca-i un caz real.

O fi sotul unei persoane feminie de pe forum care a lansat o "soparlita" sa o puna pe ganduri.

Editat de gheorghe35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca sunt slabanog,dar imi displace idea ca ia sa fie paratel,nu vreau sa jignesc pe nimeni

 

 

in alta ordine de idei, singura problema pentru care nu te mai satisface sexual nevasta-ta e legata de greutatea ei? in rest e ok? la 69 cum stai? sau la tine e 68 si ii ramai tu dator?

dus faci? te speli pe dinti? deodorant, parfum folosesti? iti schimbi chilotii si ciorapii la timp? ("la timp" nu inseamna proba cu lipitu' de perete)

 

care e activitatea ta cu ea? vii de la servici, mananci si te infigi la meci? la interval de 2-3 sapta-luni iti vine cheful si-atunci ea tre' sa stea cum o pui, chit ca are sau n-are chef? o scoti in parc o data pe trimestru, si-atunci doar pentru ca pe acolo trece drumul spre amicul tau cu care vrei sa bagi niste table? in excursie pleci cu ea? prin excursie nu inteleg plecarea de la 3 dimineata ca tu tre' sa fii primul pe balta.

 

ei, cam astea ar fi nelamuririle mele. astept raspuns ca sa iti dau sfaturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lurica, iti recomand sa dai la o parte faldurile de grasime daca vrei sa ajungi la vagin. si schimba pozitia de sex. presupun ca cea a misionarului nu prea mai e buna asa ca treceti la cea a cainelui (popular, pe la spate). foloseste-te de maini sa indepartezi straturile si cand ai vazut cateva firicele de par negru, sa stii ca acolo-i vaginu'.daca nici asa nu merge, vorbiti si cautati pozitia care-ti da posibilitatea unei penetrari totale. ca daca doar mangaii labiile cu capul penisului, te inteleg ca esti nesatisfacut!!

sau tie nu ti se mai scoala cand vezi masa de grasime ce se suie pe tine!?

Editat de mihaela...
offtopic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lurica, iti recomand sa dai la o parte faldurile de grasime daca vrei sa ajungi la vagin. si schimba pozitia de sex. presupun ca cea a misionarului nu prea mai e buna asa ca treceti la cea a cainelui (popular, pe la spate). foloseste-te de maini sa indepartezi straturile si cand ai vazut cateva firicele de par negru, sa stii ca acolo-i vaginu'.daca nici asa nu merge, vorbiti si cautati pozitia care-ti da posibilitatea unei penetrari totale. ca daca doar mangaii labiile cu capul penisului, te inteleg ca esti nesatisfacut!!

sau tie nu ti se mai scoala cand vezi masa de grasime ce se suie pe tine!?

 

Bueeei ... dar la 86 kg nu e hipopotam ceea ce descrii tu aici atat de pitoresc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×