Sari la conținut
Forum Roportal
laur1974

Nesatisfacut de sotie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deci, daca autorul topicului e cel la care ma gandesc, inseamna ca are la vreo 110. Doar barbatul incepe dupa 100, nu? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde si ce inaltime are sotia lui, ca ..daca are 1, 75 nu este mare , dar la 1.60.. :)

Pentru unii barbati ceea ce zici tu ( 1.75 si 85 kg ) inseamna chiar foarte gras, dizgratios.E important ca autorul topicului sa precizeze cum vede el ingrasarea sotiei, daca il deranjeaza, de cand a inceput sa se ingrase sotia , daca are complexe, daca i-a facut reprosuri? In rest, daca nici el si nici ea nu au o problema cu kg in plus din punct de vedere al aspectului, inseamna ca nu asta e cauza pentru care nu e multumit domnul. Si aproape sigur nici sotia nu e in al noulea cer al fericirii si satisfactiei :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pana vine autoru' topicului sa ne dea amanuntele necesare aflarii raspunsurilor la atatea intrebarii.

Editat de mihaela...
offtopic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut am 35 ani si ma simt to mai nesatisfacut de sotia mea ,suntem casatoriti de 11 ani ,mentionez ca sotia a ajuns la greutatea de 85 gk,oare asta sa fie cauza :

 

Probabil are si greutatea legatura cu problema asta... dar poate ca nici ea nu e satisfacuta... de ce nu incerci sa o ajuti, se poate slabi doar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta ca greutatea e aici problema, indiferent de cate kg ai tu. Pentru ca daca un barbat are 100 kg asta nu inseamna ca isi doreste o partenera tot in jur de 100. Barbatii in general prefera ca femeile sa fie mai "zvelte"...

Vorbeste cu ea, pentru ca cu siguranta si ea e foarte constienta de situatie intrucat repede se simt frustrarile in cuplu, iar daca ea nu a deschis pana acum subiectul, asteptarea e de prisos -cu cat mai repede, cu atat mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce luati voi topicul in serios cand tipul scrie clar in enunt ce fel de problema are.

Are o nevasta grasa si gata nu-i mai place.

Mah vreau sa vad si io o data unu care scrie am o nevasta proasta - fetelor nu ma ajutati ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×