Sari la conținut
Forum Roportal
Demiurgul

Cei mai cunoscuti criminali in serie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da, ai dreptate,

 

 

Draga prietene din constelatia aberatiei ...EU INTODEAUNA AM DREPTATE .....

Faptul ca eu spun lucrurilor pe nume trezeste invidii etc...si sunt multi care vor sa atace...dar eu spun ceea ce simt ...ce cred ...nu ma ascund dupa vorbe mari ca majoritatea /.//////stiu ca totul se reduce la SUPRAVIETUIRE ......si de aici ..nimic decat ..o LUPTA ..O LUPTA DE DURATA DE UZURA .......in care cel slab este CALCAT IN PICIOARE DE CEL PUTERNIC ...ASTA ESTE VIATA ..UNIVERSUL .,..priveste si tu un documentar cu animale ..sa vezi ce inseamna VIATA .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga prietene din constelatia aberatiei ...EU INTODEAUNA AM DREPTATE .....

Faptul ca eu spun lucrurilor pe nume trezeste invidii etc...si sunt multi care vor sa atace...dar eu spun ceea ce simt ...ce cred ...nu ma ascund dupa vorbe mari ca majoritatea /.//////stiu ca totul se reduce la SUPRAVIETUIRE ......si de aici ..nimic decat ..o LUPTA ..O LUPTA DE DURATA DE UZURA .......in care cel slab este CALCAT IN PICIOARE DE CEL PUTERNIC ...ASTA ESTE VIATA ..UNIVERSUL .,..priveste si tu un documentar cu animale ..sa vezi ce inseamna VIATA .....

 

 

in momentu' cand ai comparat omul cu un animal , ai facut prima greseala.

ratiunea ne departajeaza de animale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce daca a condus un grup ce ??????si ce???ce e cu asta ...a omorat el pe cineva ???

 

Nu ti se pare mai grav faptul ca el le punea la cale si dadea ordinele? :cry:

Plus ca a omorat si el. :cry: Apropo,ai terminat cartea aia pana la urma ? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare aici am ajuns din lipsa de subiecte? sa glorificam ucigasii, criminalii in serie?

ma intreb daca vreunul din cei care ridica in slavi p-astia inseriati , daca ati fi avut pe cineva omorat de asa zisele "minti sclipitoare", ati fi purtat discutia asta!!!

 

 

:cry: Te rog sa nu folosesti pluralul.Eu nu l-am ridicat in slavi pe Manson,din contra :cry:

 

Face si asta parte din istorie,chiar daca unora nu le place topicul.

Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga prietene din constelatia aberatiei ...EU INTODEAUNA AM DREPTATE .....

Faptul ca eu spun lucrurilor pe nume trezeste invidii etc...si sunt multi care vor sa atace...dar eu spun ceea ce simt ...ce cred ...nu ma ascund dupa vorbe mari ca majoritatea /.//////stiu ca totul se reduce la SUPRAVIETUIRE ......si de aici ..nimic decat ..o LUPTA ..O LUPTA DE DURATA DE UZURA .......in care cel slab este CALCAT IN PICIOARE DE CEL PUTERNIC ...ASTA ESTE VIATA ..UNIVERSUL .,..priveste si tu un documentar cu animale ..sa vezi ce inseamna VIATA .....

Si ce legatura are asta cu criminali in serie ?

Manson era un scelerat, un retardat ce fusese traumatizat in copilarie .

Nu a fost un geniu.

Un tembel ce trebuia sa stea la ospiciu de nebuni. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Manson era un scelerat, un retardat ce fusese traumatizat in copilarie .

 

Un tembel ce trebuia sa stea la ospiciu de nebuni. :cry:

 

 

Pai la atata te reduci tu .....altceva nu stii decat sa folosesti cuvinte ca ----nebun,retardat,traumatizat,tembel...am mai explicat cat suntem de limitati ....

Manson a vrut sa traga un semn de alarma societatii noastre... asta nu ai remarcat ...faptul ca s-a jerfit precum Isus (numai ca el a facut-o in realitate nu ca in basmele de adormit copii) asta nu vezi ....a avut sange ...a avut sange de SUPRAOM....pentru asta a fost condamnat de maimute ,,,,si da a fost un CRIMINAL ...unul extrem de periculos la fel cum sunt toti CRIMINALII.....

 

In mai putin de 3 zile o sa schimb profilul criminalului...trecem la unul mai violent...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

frumos mod de a atrage un semnal de alarma!!!!

cred ca era mai simplu s-o faca precum malcom x sau celalalt negru asasinat. aveau mai putini de suferit!

 

admiti ca isus s-a jertfit , totusi!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...a omorat el pe cineva???este el criminal cumva ..???faptul ca a fost un nostalgic ,un visator ....cu ce a gresit hai zi-mi si mie ..ce crime ???
si da a fost un CRIMINAL ...unul extrem de periculos.....

:cry:

Pai la atata te reduci tu .....altceva nu stii decat sa folosesti cuvinte ca ----nebun,retardat,traumatizat,tembel...am mai explicat cat suntem de limitati ....

Manson a vrut sa traga un semn de alarma societatii noastre... asta nu ai remarcat ...faptul ca s-a jerfit precum Isus (numai ca el a facut-o in realitate nu ca in basmele de adormit copii) asta nu vezi ....a avut sange ...a avut sange de SUPRAOM....pentru asta a fost condamnat de maimute....

:cry: A nu se confunda Raskolnikov din Crima si pedeapsa cu Charles Manson .

Deci judecatorii si procurorii din California sunt niste maimute,nu?Maimutele dreq...n-au lasat ei in libertate un criminal in serie. :cry:

Manson a fost fiul unei prostituate care a fost arestata pentru jaf armat.Dupa ce mama sa a fost arestata,a fost crescut de bunica-sa care era o fanatica religioasa , de un unchi care l-a trimis la scoala imbracat in haine de femeie,dupa care a fost crescut de un alt unchi alcoolic - in acea perioada a inceput si el sa bea ,mereu luand bataie si fiind batjocorit de colegii sai.La paisprezece ani deja era implicat in furturi de masini si trafic de droguri , fiind trimis la o scoala de corectie unde a fost abuzat sexual si batut in repetate randuri.

Un asemenea om nu s-a dezvoltat normal,nu are cum sa fie un geniu.Un asemenea om nu este un om normal.

 

Plus ca nu are cum sa fie de laudat un om care a omorat peste 35 de oameni,orice sange ar avea el :cry:

 

Deci normal era sa fi fost lasati liberi si Chase ,Dahmer si Rader,si toti criminalii in serie, ca sunt niste SUPRAOAMENI,nu? :cry:

Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry:

 

Ted Bundy se afla cu siguranta printre primii cei mai periculosi criminali de pe Terra.

A omorat si violat zeci de femei.Socant este faptul ca dupa ce le omora ,facea sex cu ele ,chiar daca erau intr-un stadiu avansat de putrefactie.Deci,era si necrofil pe deasupra.

Tot un bolnav mintal , dupa parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×