Sari la conținut
Forum Roportal
Demiurgul

Cei mai cunoscuti criminali in serie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

limitat mintal si ai degetul mare de la picior opozabil

 

Niciunul din ei nu a fost vre-un geniu, toti numai retardati si tramatizati.

 

 

Si criminal in serie, care a fost destul de inteligent cat sa nu il prinda decat tarziu a fost Ion Ramaru.

Care a omorat in jur de 60 de persoane, si nici acum nu se stie cifra exacta a cerimelor lui.

Ala da, om inteligent.

#

 

Da-mi voie sa te felicit esti cea mai ............. pe care am intalnit-o in pe forumul asta ....asemnea bazaconii nu am mai intalnit ....SA NE DAM CU PAREREA ...NU AVEM HABAR ...DAR NE DAM CU PAREREA .///60d e persoane -----ma BAIATULE ....du-te ma la un control ..ceva ...ai ceva pe bune ....Cine se gandii sa vorbeasca de retardati si inapoiati ....ce lume ... :o: ....daca mai traia Bundy pe bune cred ca emigra in Romania sa te caute ...asemenea exemplare se nasc odata ;la 50 de ani /.///nu trebuie crutate ///

 

 

Inteleg sa admiri oamenii rai, diabolici, dar aceia care sunt geniali, nu toate gunoaiele si scursurile societatii. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Eu admir pe cine VREAU EU ...SI NU DAU DOI BANI PE CEL CARE IMI SPUNE MIE PE CINE SA ADMIR SI PE CINE SA NU ADMIR ..NU DAU 2 BANI PE ADMIRATIILE TALE SI NICI PE GANDURILE TALE ...

Editat de Demiurgul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
# Da-mi voie sa te felicit esti cea mai ............. pe care am intalnit-o in pe forumul asta ....asemnea bazaconii nu am mai intalnit ....SA NE DAM CU PAREREA ...NU AVEM HABAR ...DAR NE DAM CU PAREREA .///60d e persoane -----ma BAIATULE ....du-te ma la un control ..ceva ...ai ceva pe bune ....Cine se gandii sa vorbeasca de retardati si inapoiati ....ce lume ... :o: ....daca mai traia Bundy pe bune cred ca emigra in Romania sa te caute ...asemenea exemplare se nasc odata ;la 50 de ani /.///nu trebuie crutate ///

 

 

laur...,,,,//nu a aberat deloc cand a spus numarul victimelor...///,././ se presupune chiar ca au fost maimulte de60 ..,,,.///

 

 

am o intrebare intrebatoare//./....cu raspunsuri ajutatoare././,.,. :

 

Faci misto/iti bati joc de noi?

 

A.Tarziu ti-ai dat seama

B.Iar iesti paranoica?

C.Ma baiatule.

Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca e sa o luam asa , atunci de fiecare data vorbim istorie degeaba , ca niciodata faptele de care stim nu sunt sigure :o:

 

referitor la intrebarea ta EU SUNT DEMIURGUL cel rau ....

 

:cheer: Tarziu m-am prins.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu a aberat deloc cand a spus numarul victimelor...///,././ se presupune chiar ca au fost maimulte de60 ..,,,.///

 

 

Pai daca e sa o luam asa am si eu vreo 900 de crime ...se presupune ca pe Marte sunt extraterestrii ...se presupune ....eu presupun ca referitor la intrebarea ta EU SUNT DEMIURGUL cel rau ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu admir pe cine VREAU EU ...SI NU DAU DOI BANI PE CEL CARE IMI SPUNE MIE PE CINE SA ADMIR SI PE CINE SA NU ADMIR ..NU DAU 2 BANI PE ADMIRATIILE TALE SI NICI PE GANDURILE TALE ...

Ce ar fi sa te mai temperezi cand scrii, nu de alta, dar s-asr putea sa iti pocneaca vre-o vena pe creier si ne scot astia vinovati de crima cu praeterintentie.

Si cand mai auzi vocii, nu mai te uita in oglinda ..poate inceteaza. ;) si mai ales nu uita sa iti iei pasilele . :)

Pai daca e sa o luam asa am si eu vreo 900 de crime ...se presupune ca pe Marte sunt extraterestrii ...se presupune ....eu presupun ca referitor la intrebarea ta EU SUNT DEMIURGUL cel rau ....

A..da ,da, stim.

Si le faci si parastas la aia 900 ?

:)

P.S. De curiozitate ..cand au bagat astia net la ospiciu. ? :)

care lista?

..de cumparaturi. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti un specimen care nu trebuie luat in calcul ..

nici macar nu iti raspund ..nu ma stresez cu de astia de-ai ca tine ..bagatori de seama ...cu iaurtul pe buze ...fa ce crezi tu de cuvinta ...pe mine ma doare .. in ... de ce spui tu si de tine ....dar nu uita ....o chestie .....ESTI UN NIMENI ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×