Sari la conținut
Forum Roportal
Demiurgul

Cei mai cunoscuti criminali in serie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu-mi fa iar ca la Shestov si raspunde-mi si tu la intrebari :doh: Ti-am pus una la-nceput.

 

sa zicem ca a fost un mare neindreptatiit al istorieie ..un om neinteles ...un om extrem de complex...ldar hai sa vorbim ..ce zici ....e o reustia faptul ca a stat atatia anii in puscarie inca de la mic copil si a ajuns com[pozitor de muzica .....pana la accident

 

Mare nedreptatit al istoriei? :lol2: Era bolnav.Cand vedea prezentarea crimelor lui la stiri,de multe ori era ofensat,considera ca au fost facute de mantuiala. Da ,din punctul asta de vedere,era un perfectionist,ce sa zic. :lol2:

El s-a drogat de mic,mama-sa a fost prostituata,arestata ... familia ,si felul in care a crescut (intr-adevar socant), au avut un rol extrem de important in evolutia lui,insa nimic din ce a facut el ,nu este o reusita.Nimic.

Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh:

 

In primul rand el a inceput sa fure masini din adolescenta,a fost arestat pentru asta.Asta ti se pare putin?Ca a condus "familia" , grup care a facut atatea crime sangeroase,e putin?Plus o gramada de tampenii pe care le-a facut,in grupuri de drogati etc. Cu ce a gresit?35 de crime(MINIM!) comise de grupul pe care-l conduce... !!!

Ti se pare inofensiv ? :lol2:

Da,repet,felul in care a crescut,traumele din adolescenta,si viata mizera,educatia proasta,l-au adus intr-un asemenea hal.Era bolnav mintal,dar hai sa nu-i spunem tocmai un "nostalgic visator",ca nu-i.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si tu ce zici ...a omorat el pe cineva???este el criminal cumva ..???faptul ca a fost un nostalgic ,un visator ....cu ce a gresit hai zi-mi si mie ..ce crime ???

 

Singura crima este ca a vorbit despre ADEVAR ..orice om care spune adevarul e considerat nebun ......

Editat de Demiurgul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cry:

 

Da,repet,felul in care a crescut,traumele din adolescenta,si viata mizera,educatia proasta,l-au adus intr-un asemenea hal.Era bolnav mintal

 

Pai normal tu ai crescut in puf nu ca altii..de aia il faci bolnav mintal .....tocmai asta a urat el oameni ca tine care au trait in puff..aia urasc toti criminalii in serie ....ignoranta celorlalti ..de aia au ceva de zis,,,,,,sa se refaca echilibrul universal ......dar e greu sa intelegi ..pentru tine e doar UN BOLNAV MINTAL ....si gata ....am folosit cuvantul magic si gata ....am inteles omul .....Sa fi trait tu macar 1 zi cum a trait el ........MACAR 1 ZI ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai baiatule

Manson a condus un grup care a comis zeci de crime sangeroase.Cum poti tu afirma:

Si tu ce zici ...a omorat el pe cineva???este el criminal cumva ..???

:cry:

Tu recitesti ce scrii ,dupa ce scrii?

 

pentru tine e doar UN BOLNAV MINTAL

Nu este pentru mine un bolnav mintal.Este bolnav mintal in urma testelor psihologice. :cry:

Daca ai fi urmarit mai mult acest caz ,ai fi stiut asta.Este un om foarte destept,e drept,dar e bolnav mintal.

Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce naiba ai sters ce am scris ..ce oameni ..ti-e frica ca te vede lumea nu ..????

Editat de Demiurgul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata e bine ..poate am fost prea ...dar am fost prea soft zic eu ...dupa ce te tavaleste unu care habar nu are cine esti ...sa ramai sa nu faci nimic ...nu cred ....se baga numai pe topicurile mele ..parca e o plaga doamne ..nu am vazut asa ceva ..trebe sa ma mut pe alt forum ...a stricat toate topicurile ....eu nu m-am bagat peste el ...ai vazut doar ...

 

 

Referitor la Manson ....jos palaria ,... a fost un om de milioane ....extraordinar chiar pacat ca nu se mai nasc ca el ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oare aici am ajuns din lipsa de subiecte? sa glorificam ucigasii, criminalii in serie?

ma intreb daca vreunul din cei care ridica in slavi p-astia inseriati , daca ati fi avut pe cineva omorat de asa zisele "minti sclipitoare", ati fi purtat discutia asta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ati fi avut pe cineva omorat de asa zisele "minti sclipitoare", ati fi purtat discutia asta!!!

 

Universul nu stie de mila .......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, ai dreptate, ce inseamna o moarte doua acolo, cand in fiecare zi mor cu zecile de mii pe campurile de lupta , in accidente, in catastrofe si alte grozavii.

da' din cate stiu io, crima se pedepseste. nu numai de lege ci si de biserci. toate bisericile!

 

 

deliah draga, mesajul nu face referire decat la cei care glorifica. pot fi multi ...si ascunsi!! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×