Sari la conținut
Forum Roportal
tennisgirl

Liverpool F.C.

Postări Recomandate

bineinteles ca va continua sa castige,nu mai ratam titlul anul viitor.pacat ca nu o sa mai am cum sa le urmaresc meciurile :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce asa mare tristete de ce nu vei mai putea privi meciurile?

plec la facultate din toamna si nu cred ca o sa mai am unde sa le urmarssc :jester: :jester: :jester: :) :P :ermm:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Liverpool este la egalitate de puncte cu chelsea deocamdata,abia astept meciul de duminica.Mi-as dori o victorie,dar fara Torres va fi destul de greu,mai ales ca au un record de 90 de meciuri fara infrangere pe teren propriu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Liverpool este la egalitate de puncte cu chelsea deocamdata,abia astept meciul de duminica.Mi-as dori o victorie,dar fara Torres va fi destul de greu,mai ales ca au un record de 90 de meciuri fara infrangere pe teren propriu.

sper sa bata,recordul in meciul asta nu cred ca va avea o importanta prea mare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper sa bata,recordul in meciul asta nu cred ca va avea o importanta prea mare

Chelsea e echipa mai in forma,Liverpool s-a chinuit destul de mult sezonul asta cu echipele mai mici.sper sa se mobilizeze duminica si sa plece de acolo macar cu un punct :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaa,au castigat!!!!!!!!!a fost mult mai bine decat m-am asteptat,baietii au jucat extraordinar,au dat dovada de spirit de echipa si au reusit sa-i anihileze complet pe cei de la chelsea :cry: :P :doh: ;) :yam: :yam: :P :crazy: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×