Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Nu va cunosc

Postări Recomandate

aha , si tie iti pare rau ca m'am nascut amu?

 

nu, mi pare rau ca m am nascut in timpurile astea impartaseam starea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olivia, sa ma chemi sa te ajut pe partea economica :lol:

 

Despre mine se cam stie, calc acus pe 25 ani, casatorita, avem un flacau de aproape 1 anisor care e lumina ochilor nostri, de profesie economista, sunt dinamica, destul de activa, reusesc sa impart in mai multe locuri, avem multe vise, o parte deja s-au realizat, iar ca defecte: prea increzatoare in oameni, naiva si pun prea mult suflet in relatiile cu cei din jur :blink:

 

Eu sunt tare curioasa cum se simt cei de peste 40 ani printre noi, astia foarte tineri :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
glumeam, licurici...esti ok cu dintii?

 

nu ........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dana; o eternitate si ceva; 3 copii;

rac de iunie; mai mult suflet decat trup (din pacate?!?); idealista care vede, sau crede ca vede peste tot doar frumusete, sensibilitate... bolnava de boala (oricarui) secol... instrainarea individului...

Imi place sa calatoresc, imi place muntele, padurea, in general o TRAIRISTA.

 

ASTAZI - FOARTE TRISTA...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Olivia, sa ma chemi sa te ajut pe partea economica :jester:

 

Despre mine se cam stie, calc acus pe 25 ani, casatorita, avem un flacau de aproape 1 anisor care e lumina ochilor nostri, de profesie economista, sunt dinamica, destul de activa, reusesc sa impart in mai multe locuri, avem multe vise, o parte deja s-au realizat, iar ca defecte: prea increzatoare in oameni, naiva si pun prea mult suflet in relatiile cu cei din jur :spiteful:

 

Eu sunt tare curioasa cum se simt cei de peste 40 ani printre noi, astia foarte tineri :think:

Aha, astia foarte batrani, nu?

 

Stai ca acum sunt in parc, ca orice batranei senili.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Olivia, sa ma chemi sa te ajut pe partea economica :o:

 

Despre mine se cam stie, calc acus pe 25 ani, casatorita, avem un flacau de aproape 1 anisor care e lumina ochilor nostri, de profesie economista, sunt dinamica, destul de activa, reusesc sa impart in mai multe locuri, avem multe vise, o parte deja s-au realizat, iar ca defecte: prea increzatoare in oameni, naiva si pun prea mult suflet in relatiile cu cei din jur :jester:

 

Eu sunt tare curioasa cum se simt cei de peste 40 ani printre noi, astia foarte tineri :cheer:

ne siMtem bine.. :crazy:

 

sa crape corcodel de fericire de nu deschidem rewstauran Olivio. :spiteful: Eu mai aveam o bodega pe undeva p-aici. Propun sa te lasi de tigari, bautura , sex si alte prostii si sa pui bani la pusculita. Mergem in jurul lumii si experimentam diverse reteta, luam lectii de prin fiecare colt de lume..pfoaa...uite d-aia mi-am cumparat canalu' BBC Food :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ne siMtem bine.. :crazy:

 

sa crape corcodel de fericire de nu deschidem rewstauran Olivio. :spiteful: Eu mai aveam o bodega pe undeva p-aici. Propun sa te lasi de tigari, bautura , sex si alte prostii si sa pui bani la pusculita. Mergem in jurul lumii si experimentam diverse reteta, luam lectii de prin fiecare colt de lume..pfoaa...uite d-aia mi-am cumparat canalu' BBC Food :think:

 

da ... sexu nu costa bani :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da ... sexu nu costa bani :spiteful:

dar de restu nu zici nimic? ca din cauza ta nu avem restaurant la ora asta. m-am saturat cate perechi de pantofi si rujuri ai :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar de restu nu zici nimic? ca din cauza ta nu avem restaurant la ora asta. m-am saturat cate perechi de pantofi si rujuri ai :D

 

jee ??? :P

sa lamurim un pic situatia... da recunosc pe tigari dau banii ... si pe filme la cine ... rujuri nu port ... pantofi am 2 perechi si restu adidasi :jester:

vrei sa-ti aduc aminte cat cheltui pe jucarii la pisic ? ai ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×