Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Nu va cunosc

Postări Recomandate

Numai de-al dracu a spus-o, sa ma tenteze.

la urmatoarea intalneala......daca o sa fie la padure -gratare-

si daca pot veni...

promit ca vin cu o pastrama băițuită de mine..

si am sa aduc si un sos de smantana cu capere si piper verde..

tie iti dau...a...si lui puiu.t...

restul tre sa ma roage.

dai tu sucul..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la urmatoarea intalneala......daca o sa fie la padure -gratare-

si daca pot veni...

promit ca vin cu o pastrama băițuită de mine..

si am sa aduc si un sos de smantana cu capere si piper verde..

tie iti dau...a...si lui puiu.t...

restul tre sa ma roage.

dai tu sucul..

Nu dau nimic ma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma gandeam..petrecem atat de multe ore impreuna aici, atatea zile, saptamani...si tot niste straini suntem. eu nu stiu aproape nimic despre f multi dintre voi, ce va place, ce nu, ce fel de oameni sunteti, cine sunteti si de unde veniti, incotro va indreptati...Am impresia ca timpul trece, eu nu va descopar, nu va cunosc, nu stiu cu cine vorbesc...si d-aici si lipsa subiectelor...

Ca sa continui sirul doamnelor curajoase,scriu si eu 2 randuri despre mine...cu toate ca ma gandesc ca am fost destul de transparenta in postari ...

Deci,Simina,varsta de la profil :haha: ,3 baieti,casatorita de aproape 10 ani,romantica...visez la cai verzi pe pereti... ;) ... imi place sa gatesc,sa ma plimb,sa citesc,asta cand mai gasesc timp,sa scriu...si visez... sa calatoresc ,nu pe cai verzi...si am si-o frica,ca sa fie textul complet,mi-e teama ca nu o sa-mi vad baietii mari...asa,cand sunt nervoasa,fac curatenie ca sa ma calmez...

 

gata misterul :cry:, Ampera...cine vrea sa comenteze poate s-o faca linistit,ca am simtul umorului fb dezvoltat. :lol2:

Editat de GinGin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Despre mine: Marilena. Prietenii imi spun Mari. Divortata, o fetita minunata, 8 ani.

Sociabila. Imi place sa citesc. Si sa studiez oamenii. (Anul trecut am cumulat experienta cat pentru 100 de ani).

Gatesc excelent - (doar sunt taur :blink: ). Adevarat, nu-mi place sa calc... tocmai de aceea o si fac imediat ce se usuca hainele. Apoi, ordonate in dulap. (asta, pe motivul de a nu umbla de doua ori cu un lucru... ) Calculata. Uluitor de punctuala. Ador oamenii care ,,stiu cat e ceasul". :o: As vrea sa calatoresc prin toate muzeele lumii, sa escaladez varfuri de munti, sa navighez pe mare, sa pilotez un avion .... mai intrebati...

Vorba Siminei... cand sunt agitata, eu spal vase... (chiar daca nu trebuie, imi gasesc pahare :lol:). Si da. Mi-e teama ca n-am sa traiesc cat sa-mi vad fata pe picioarele ei.

 

P.S. Cea mai mare dorinta: sa se incheie un anumit razboi. (Nu cel cu lumea... ,,poezia" cu lumea am invatat-o deja)...

Editat de Insolit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa-ncep si eu,acum ca m-am mai familiarizat cu forumul :o:

Numele meu e Laura,am 18 ani,sunt in ultimul an de liceu, gasesc in acest forum un loc in care sa ma destind si sa-mi consum pauzele de invatat :doh: .Am deosebita placere sa incep sa va cunosc pe unii dintre voi (mai ales,din postari)...despre mine,am zis mereu ca nu-s perfecta, nici nu vreau!! poate am calitati la fel de multe cat defectele..nici nu vreau sa schimb asta.Sunt incapatzanta,o stiu si,culmea, imi place. Ador viata si cred ca si ea pe mine! dar mai mult decat viata...imi iubesc familia mai mult decat orice :o: si visez si eu la una desi...n-ar trebui inca de acum (mama zice ca e o obsesie) :blink: in rest, imi place sa calatoresc,sa gatesc,ador copiii si,deseori,dau in mintea lor :lol:

 

si gata cu descrierea,ca prea mult strica! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

ma simt ca in copilarie ... stiti oracolele alea cu intrebari ? de fapt tot forumu asta e cam asa ...

olivia , 27 ani , am doi motani ( pe unu l-am dat acasa ), port ochelari si am parul drept ... sunt si poze pe undeva ...

cine citeste la gastronomie stie ca stiu sa aprind aragazu ...

 

vreau sa am o casa a mea cu ferestre mari si mansarda, sa ma plimb prin lume cu un rucsac in spinare in cautarea mancarii si a gustului perfect.

il invidiez pe Antony Bourdain, as vrea sa fiu in locul lui ... sa ma plimb peste tot si sa gust din bucatariile lumii

 

vreau sa merg la un concert pink floyd ... dar asta nu cred ca se va mai intampla :lol:

 

si vreau sa-mi inving frica de apa si sa invat sa inot ...

 

si intr-o zi voi avea un restaurant ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×