Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Nu va cunosc

Postări Recomandate

Adica dupa ce le-am strans de la uscat si au stat cateva zile in fotoliu , calc ce-i de calcat si ce nu trebuie aranjate in sifonier dar nu cu piciorul ci chitite frumos :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hobby-uri..interese.. :cheer:

hobby---cel mai si cel mai---1.PICTURA, 2. chitara ( am primt-o cadou de ziua mea)--nu stiu sa cant la ea, dar ma straduiesc.

3. gatit sosuri, fripturi, ciorbe.

interese: sa reusesc sa-mi ridic firma cat mai sus..( pentru un trai decent/normal)

calatorii in lumea larga..

.......................

altceva? :huggles:

......................

hai ca sunt singurul cu profilul cel mai "complet"--sa zic asa..( pana acum)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica dupa ce le-am strans de la uscat si au stat cateva zile in fotoliu , calc ce-i de calcat si ce nu trebuie aranjate in sifonier dar nu cu piciorul ci chitite frumos :cheer:

 

Mi-e imi place sa calc si sa aranjez hainele...Trec pe la tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hobby---cel mai si cel mai---1.PICTURA, 2. chitara ( am primt-o cadou de ziua mea)--nu stiu sa cant la ea, dar ma straduiesc.

3. gatit sosuri, fripturi, ciorbe.

interese: sa reusesc sa-mi ridic firma cat mai sus..( pentru un trai decent/normal)

calatorii in lumea larga..

.......................

altceva? :cheer:

......................

hai ca sunt singurul cu profilul cel mai "complet"--sa zic asa..( pana acum)

si mie imi place sa pictez. De Craciun am primit cadoul un sevalet si un nou set de uleiuri. Nu am fost in stare decat sa fac 1 tabou care l-am daruit cuiva. Sunt complet afona, dar as vrea sa stiu sa folosesc pianul si nu sa-l tin numai pt decor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si mie imi place sa pictez. De Craciun am primit cadoul un sevalet si un nou set de uleiuri. Nu am fost in stare decat sa fac 1 tabou care l-am daruit cuiva. Sunt complet afona, dar as vrea sa stiu sa folosesc pianul si nu sa-l tin numai pt decor

ia niste lectii de pian...poate ti se deschide apetitul..mai stii?

posteaza o imagine cu tabloul pictat de tine..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×