Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

asa e :doh: pierderea de timp costa scump

Nu e adevarat, a meritat.

 

 

sa-nteleg c-ai simtit-o pe pielea ta? :huggles:

Yeap!

Amenintari sa sunt dat afara din liceu, telefoane peste telefoane la parinti...nu stiam cum sa mai scot telefonul din functiune :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh...mai la o cafeluta/suc cu colegii, la ora de franceza...mai la o vorba,un moment de relaxare :cheer: adevarul e ca raman amintiri frumoase..dar important e sa fim prezenti la materiile de bac ca in rest...

Editat de made4me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e adevarat, a meritat.

Yeap!

Amenintari sa sunt dat afara din liceu, telefoane peste telefoane la parinti...nu stiam cum sa mai scot telefonul din functiune :cheer:

 

Da` ce Dumnezeu aveati de facut?Aveati de crescut copii,de platit facturi,de intretinut familia?Sau de ce nu mergeati la scoala? :huggles:

 

 

daca nu pierdeam timpul castigam mai mult

 

Uite-asa raspunde-o fata cuminte! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am fost la un liceu renumit pentru severitatea lui,si nu-si permitea nimeni zeci de absente.Stateam cu totii la ore,nu se punea problema de-o cafeluta/suc in timpul orelor,dar sincer niciunde nu ne-am fi putut distra mai bine :o: . Momentele alea le gasesti si daca stai la ore :doh: Mergeti la scoala!O sa va fie dor si de cel mai nesuferit profesor! :cheer:

 

nu vreau sa o fac eu pe desteapta dar asa e......... urasc chimia matematica dar privind in urma era frumos cand ne certau profele astea :huggles: ne tinea morala dar era benefica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:huggles: o sa iti urmez sfatul....dar sunt unii profesori care ei singuri ne indeamna sa plecam de la orele lor, nu ne pune absente si raman doar cu cei care dau bacul la obiectul lor care-l preda...nu stiu daca asa se face la toate liceele dar asa e la mine...si sa stii ca ai dreptate! tocmai de cel mai nesuferit prof o sa-mi fie dor :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eh...mai la o cafeluta/suc cu colegii, la ora de franceza...mai la o vorba,un moment de relaxare :huggles: adevarul e ca raman amintiri frumoase..dar important e sa fim prezenti la materiile de bac ca in rest...

 

Eu am fost la un liceu renumit pentru severitatea lui,si nu-si permitea nimeni zeci de absente.Stateam cu totii la ore,nu se punea problema de-o cafeluta/suc in timpul orelor,dar sincer niciunde nu ne-am fi putut distra mai bine :o: . Momentele alea le gasesti si daca stai la ore :doh: Mergeti la scoala!O sa va fie dor si de cel mai nesuferit profesor! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deliah ce materie predai? sigur esti profesoara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
urasc chimia matematica dar privind in urma era frumos cand ne certau profele astea

 

Cred ca tuturor profesoarelor de chimie le-a fost scris sa fie spurcate :cheer:

 

 

dar sunt unii profesori care ei singuri ne indeamna sa plecam de la orele lor, nu ne pune absente si raman doar cu cei care dau bacul la obiectul lor care-l preda...

 

Nu este deloc normal,dar nu cred ca sunteti voi revoltati din pricina asta :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cheer:

Nu-s.De ce?Par comunista? :doh:

 

:huggles: nu pari comunista doar cu aptitudini de a fi profa :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×