Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

zice ca asa scrie in regulament...ca in al 2 lea semestru nu se fac exmatriculari

eu nu cred ca am acces la regulament...nici nu am incercat

 

Eu nu stiu cum e acum,dar cand eram in liceu aveam regulamentul afisat in fiecare clasa si oricine putea sa-l xeroxeze dac-ar fi vrut.Regulamentul unui liceu nu-i un document secret din arhivele Casei Albe ca sa ajungi greu la el.Sa faca rost de el,sa-l xeroxeze si sa ti-l arate.Si asa vei trage concluziile cele mai bune.Aici se va umple de aberatii :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
persoana in cauza refuza dialogul

 

si tot le motiveaza cu adeverinte de la diversi doctori...dar oare pana cand fiindca a primit acasa si al 2lea aviz de exmatyrculare si ce-i mai stupid ..e ca se duce la pregatire pt bac si totusi nu si-a depus cerere de examen

cica nu se poate ematricula in al 2 lea semestru...

 

Persoana in cauza este inconstienta si are nevoie de-o palma zdravana peste cap sa se trezeasca. :cheer:

 

Daca te preocupa atat de mult problema,poti vorbi cu un coleg de-a lui sa-ti dea regulamentul.Sau cu parintii lui(cel mai bine).El risca foarte mult sa nu fie lasat sa intre in BAC.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
situatia sta in felul urmator: e clasa a 12 a...invata ff bine pana acum jumate de an cand iubirea i-a zapacit mintile, si se duce la scoala cand isi aduce aminte

in primul semestru a avut 120 de absente pe care le-a motivat cu adeverinte medicale, iar acum nu cred ca profii mai au loc unde sa puna absente

si tot le motiveaza cu adeverinte de la diversi doctori...dar oare pana cand fiindca a primit acasa si al 2lea aviz de exmatyrculare si ce-i mai stupid ..e ca se duce la pregatire pt bac si totusi nu si-a depus cerere de examen

cica nu se poate ematricula in al 2 lea semestru...ca asa scrie in regulamentul scolar, eu nu am de unde sa stiu regulamentul deaceea am scris pe aici, poate stie cineva

 

 

 

 

fiecare liceu are regulamentul sau?

Parca eram eu in clasa a 10. :huggles:

Numai ca eu am avut 250 de absente. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:huggles: Ma copii,nu va mai prostiti ,si mergeti la scoala.Inteleg ca-i greu sa te scoli devreme,sa-i suporti pe profii aia comunisti(asa era parca,nu? :cheer: ), dar nici nu va puteti inchipui cat de rau o sa va para mai tarziu :o:

 

asa e :doh: pierderea de timp costa scump

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parca eram eu in clasa a 10. :doh:

Numai ca eu am avut 250 de absente. :huggles:

 

:o: Ma copii,nu va mai prostiti ,si mergeti la scoala.Inteleg ca-i greu sa te scoli devreme,sa-i suporti pe profii aia comunisti(asa era parca,nu? :cheer: ), dar nici nu va puteti inchipui cat de rau o sa va para mai tarziu :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e adevarat, a meritat.

 

ba nu... si eu am pierdut timpul pe mine m au scutit ca eram fata de nota 10 primii 3 ani de liceu apoi in a 12 am trecut in depresii si absente ..... daca nu aveam probleme si daca nu pierdeam timpul castigam mai mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai si eu-s a 12a si,cica, in semestrul II nu te mai exmatriculeaza din cauza absentelor (desi sunt unele licee ce nu admit acest lucru si de-asta trebuie sa ne pazim de absente multe) dar nu vad alte motive care sa te exmatriculeze...decat daca ai facut ceva boacane, dar ma indoiesc sa fi facut fata aia ceva :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×