Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Taierea accesului la "Lumina"

Postări Recomandate

Ce razboaie visati voi? Singurele razboaie sunt in capul vostru, piedicile tot singuri vi le puneti, taierea de la lumina v-o faceti tot voi, mie nu imi taie nimeni accesul la lumina, daca eu vreau sa merg la lumina ( mai putin Electrica :hi: ). Cum draq vedeti voi razboaie in echilibru nu pot sa inteleg...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor...eu,sunt Intunericul in persoana... :doh: Cine,ce sa-mi taie? :x

Celor care nu au priceput :D le recomand ca bibliografie,cartile lui Dragos Argesanu.

"Cristos,a inviat!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Despre asta vorbeste si cioanas la rubrica religie http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...mp;p=1059375982

despre cei ce detin cheile Imparatiei lui Dumnezeu.. "Nici voi nu ati intrat, nici pe altii nu lasati sa intre"...

Unii ar aminti aici de teoria conspirationista, de masoni etc.... :D

 

Oricine poate sa pateasca orice... David spunea ca "Ti-ai intors fata Ta de la mine si puterile mi-au slabit"...sau cam asa ceva...exista o cicliclicitate...incearca sa memorezi zilele tale bune pt a-ti aduce aminte de ele in zilele proaste...cand nu mai esti pe culme...(nu ma refer neaparat la biortim ), ci ca evolutia spirituala e cam sinusoidala.... :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se practica... :doh:

Dar,cum se face? :x De catre cine? Cum ne protejam? :o:

 

 

Vorba romanului: "Frunza verde,bat,/N-ai de lucru fa-ti!"

O metoda buna este prin a te preocupa de taierea accesului la lumina.

Intebarea mea este: ce patesti daca ti-l taie? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prostii bisericoase...arata-mi tu un singur om care nu crede ca raul exista! -daca poti,atunci vei putea vorbi despre ,,cea mai mare inselatorie''(care nu insala pe nimeni se pare).

nu cred ca exista om care sa credea ca rau exista... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bagherra,vanatorile de vrajitoare nu mai sunt in trend cam de multisor...nu crezi?! -cine ti-a spus ca ,,vreau sa par novice''?

Ce e cu postarile tale teroriste? -nu ai probleme reale,nu mai sunt probleme reale in lumea asta si trebuie sa inventam pericole imaginare?!

Parca ai fi obsedata de Bau-Bau!

Pai sau nu exista sau ,,Sunt doar perceptiile noastre, ca niste unitati de masura aplicabile doar aici, acum"

Poti sa spui ca sunt relatve,dar nu m-ai convins ca nu crezi in existenta lor.

:x Postari teroriste? :D

Hai, ca n-am cu cine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si daca e intre cosinus si sinus , ce te faci ... ? ... :D

 

Iti tragi o tangenta , care indiferent unde e definita intre -1 si 1 are valori in Infinit... :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se presupune ca avem o protectie :) aia isi va face treaba sa ne apara sau sa ne invete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×