Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Taierea accesului la "Lumina"

Postări Recomandate

usor

 

 

 

de catre cei ce lovesc karmic

 

 

 

 

ne regasim centrul Cauzal

 

Un raspuns complet. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bagherra,ai preocupari bizare...,,taierea accesului la lumina''(renel?!),,,legarea ingerilor'' -gasesti tot felul de droburi de-astea de sare ,sperietori ridicole...

Ingerii nu pot fi legati,accesul la lumina nu poate fi ,,taiat''...nu exista nici o problema reala,asa ca nu e cazul sa ne protejam de tot felul de ,,pericole" imaginare!

 

 

ba se pot lega si o fac unii preoti si accesul la lumina se poate taia. o metoda ar fi inchiderea intr-o sfera intunecata cu peretii opaci dar tre sa stii sa creezi algoritmii necesari nu o face orice ciucalete.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba se pot lega si o fac unii preoti si accesul la lumina se poate taia. o metoda ar fi inchiderea intr-o sfera intunecata cu peretii opaci dar tre sa stii sa creezi algoritmii necesari nu o face orice ciucalete.

 

 

iete' ce simplu e sa te protejezi.

 

Tot ce au facut faci pe dos ... cand vine vora de programare binara.

 

Incepi cu alfabetul asa cum te invata la "scoala".

 

Treci apoi la simplitatea naturii.

 

O intorci pe dos folosind acel "prim" limbaj care se gaseste in toate celelalte limbaje.

 

Iti rezulta , o dogma/frica.

 

Si iese un film.

 

Ca si cu reclamele.

 

Eu asa ma deprogramez.

 

 

post-169777-1229723034_thumb.jpg

 

post-169777-1229723051_thumb.jpg

 

post-169777-1229723677_thumb.jpg

 

post-169777-1229723372_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iete' ce simplu e sa te protejezi.

 

eu personal imi activez palmele si creez sfere de energie si dau pana sparg campul/sfera ...

post-81979-1229725411_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu personal imi activez palmele si creez sfere de energie si dau pana sparg campul/sfera ...

 

 

 

Crezi ca timpul se misca asa de repede ca mintea?

 

Personal ... poza aia imi zice sa mi :x: o tin in mana pana se dizolva sfera.

 

Acum , nu vreau sa fiu vulgar , dar de la poze simple la alfabete ... e ceva de "fugit".

 

Daca acum au luat "matrix" si l-au schimbat in sfere de "lumina" polara ... la fel o sa faca si cu "reptilienii" din In-de'p-an-dance D-ay.

 

 

post-169777-1229729696_thumb.jpg

 

 

Dap , dar ca sa scapi de "reptilieni" ai nevoie de ceva mai mult decat palme activate. Culorile reprezinta caldura si raceala.

Editat de Subliminal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ca timpul se misca asa de repede ca mintea?

 

Personal ... poza aia imi zice sa mi :x: o tin in mana pana se dizolva sfera.

 

Acum , nu vreau sa fiu vulgar , dar de la poze simple la alfabete ... e ceva de "fugit".

 

 

foto reprezinta activarea palmelor . cam asa arata palmele activate. si btw exista si alte metode de a sparge o sfera de intuneric din interior .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
foto reprezinta activarea palmelor . cam asa arata palmele activate. si btw exista si alte metode de a sparge o sfera de intuneric din interior .

 

 

Catgoric. Doar suntem in revolutia verde. Cica baga tehnologie moca la oameni in casa prin culori de "dute vino" de la cumparaturi.

 

Pe mine si pe tine ne ajuta poza cu palmele. Dar pentru cei "infectati" de zig-zag-uri e ca spalarea karmica in ajun de crac-iun.

Editat de Subliminal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok foarte interesanta expunerea , eu am pus foto doar sa arat lumina in palme . :flowers:

o sa deschid un topic cu ultima ta postare in care sa discutam despre manipularea prin reclame. merci de idee.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai se lauda o proasta pe un forum:"i-am trimis unuia lumina,pina a crapat!" :taunt: Pai,ala e atac...si ghiciti cine si-a luat-o...

 

 

usor

de catre cei ce lovesc karmic

ne regasim centrul Cauzal

 

"Lovesc karmic"? :spiteful: Cum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×