Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

HARD CANDY  

28 membri au votat

  1. 1. Veti cumpara ultimul album al Madonnei ???

    • DA - sunt fan Madonna
      20
    • NU - nu imi place muzica ei...
      8


Postări Recomandate

Madonna lehangoló a dominaszettben, már öregek otthonába küldenék | hirado.hu

Cei de la MTV ar dori s-o vada deja intr-un Azil de Batrani, dar ea le da parul in spate la toti din sala cu aparentele ei sexy pe scenele muzicale.   Cred ca este #1 de mai multi ani decat este in functie MTV, doar de 40 de ani si ea a cam fost prezenta mereu.  Ca o virgina la inceput iar Material Girl mai tarziu cand s-a mai rodat in business :meeting:  si poate canta si acel cantec "Don't be shy, don't be shy" ieri in magazinul de haine urla in continuare, dar nu acea versiune cantata de Tiësto & Karol G - Don't Be Shy, cu totul altfel suna si se repete de 2 ori titlul aproape tot timpul cat tine lunga melodie.     Sint si video-uri in articol, merita vizionat site-ul.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

LOS ANGELES, CALIFORNIA – FEBRUARY 05: Madonna speaks onstage during the 65th GRAMMY Awards at Crypto.com Arena on February 05, 2023 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images for The Recording Academy )

*Nu mai este de recunoscut nici fiinta asta cu buzele umflate extra hideous, precis NEVACCINATA ca nu voia nici moarta sa ajunga in spital.

Familia se pregatea deja pentru ce-i mai rau, precis nu era nici un semn de viata in ea.  Singura se omoara pentru celebritate in plus sau ce,

dar eu consider Revanșa/Revenge de la Tina Turner de "dincolo" ca intr-un interview a spus ca din cauza lui Madonna ea a fost neglijata in

Amerika.   Inca nu este "afara din padure" marea doamna al "muzicii" sper sa-i vina mintile-n cap ca nici doctorii nu sint SUPER fiinte mereu. 

Este foarte subtire pentru acest concert al vietii care-i ultima daca mai apuca sa stea pe picioare, ca sa-si arete oasele din schelet pe scena. 

Multe refuza sa ia la cunostinta ca trecerea anilor afecteaza organele desi se simte ca la 20 de ani.  Cred ca e munca "SATANEI" la acest

capitol viata umana, ca sa sufere.  Desi se crede sexy si atragatore prin a fi slaba, natura-si spune cuvantul, vremea a trecut!!!*

https://www.msn.com/en-us/entertainment/entertainment-celebrity/madonna-s-frightening-condition-at-hospital-comes-to-light-star-was-kicking-and-screaming

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×