Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

prietena mea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da mai e iubita mea! de care imi era f dor in strainatate!

Deci este iubita ta. Si atunci de ce faci pe miratul cand s-a suparat ca te-ai culcat cu alta? Numai asa, ca sa ai motiv sa mai deschizi un topic?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

el nu intelege de ce ea nu il intelege...

 

mai octavian, o femeie matura ar intelege poate dar una tinerica si necoapta , slabe sanse ... dar cine stie :P poate o convingi cat de mult o iubesti 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
el nu intelege de ce ea nu il intelege...

 

mai octavian, o femeie matura ar intelege poate dar una tinerica si necoapta , slabe sanse ... dar cine stie :P poate o convingi cat de mult o iubesti :)

stai ca nu inteleg care e faza cu femeia matura si coapta, asa sunt relatiile intre oamenii "copti" ? eu ma f.t cu unul azi, maine cu altul ca mi-i s-a facut ... el azi cu mine, maine cu alta ... si apoi cand avem chef ne intoarcem unul la altul ... ce relatii "mature " demne de laudat 8)

... decat asa o iubire, ma lipsesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stai ca nu inteleg care e faza cu femeia matura si coapta, asa sunt relatiile intre oamenii "copti" ? eu ma f.t cu unul azi, maine cu altul ca mi-i s-a facut ... el azi cu mine, maine cu alta ... si apoi cand avem chef ne intoarcem unul la altul ... ce relatii "mature " demne de laudat :P

... decat asa o iubire, ma lipsesc

 

 

Da' cine vorbea de iubire aici?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' cine vorbea de iubire aici?!

pai nenea octa are o prietena, iubita .... sau e doar o amica?! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Octavian poate ca se astepta ca iubita lui sa ii dea un premiu pt ca e asa sincer fata de ea si ca .. vezi? nu ii ascunde nimic....se poate baza pe el ... 8)

Ca femeie, mai bine nu intrebi cine e la telefon.... :P , decat daca chiar vrei sa afli...Daca vrei sa auzi o minciuna, mai bine iti spui tu una si daca vrei sa afli adevarul, lasa-l, ca e dincolo de noi... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
el nu intelege de ce ea nu il intelege...

 

mai octavian, o femeie matura ar intelege poate dar una tinerica si necoapta , slabe sanse ... dar cine stie :P poate o convingi cat de mult o iubesti :)

La tine femeia matura egal cu femeia carpa, sau cum? 8)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prietena mea e suparata pe mine; eu cred ca nu are motiv; dar sa va povestesc cum s-a intamplat:

eu am fost placat 6 saptamani in strainatate la munca; ea a ramas in romania dar mai comunicam prin mesenger sms si telefon.

eu acolo , ca orice barbat, am avut o aventura cu o tipa bine ,adevarat ca avea 51 de ani dar arata traznet. treaba a durat doar o saptamana, oricum nu era nimic serios ci doar sex.

cand am venit in tzara, prietena mea m-a asteptat la aeroport cu masina sa ma duca acasa(=200km), pe drum tipa din starinatate ma suna sa ma intrebe daca am ajuns bine;

atunci prietena mea a inceput sa intrebe cine a fost la telefon. eu nu aveam de gand sa ii spun de aventura ca oricum nu fusese ceva serios. dar pana la urma a trebuit sa ii spun totul sperand ca o sa inteleaga ca nu dadeam 2 bani pe baba aia!

dar m-am inselat:( a devenit furioasa si rosie de gelozie.

 

de ce a reactionat asa?

 

de ce s-a suparat pe mine? dupa parerea mea baba poate sa si moara ca nu imi pasa! eu de prietene mea imi pasa:(

 

hmm..la cum gandesti, eu sper sa se destepte 'prietena', sa stranga tare din dinti, si sa iti spuna 'adio'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

on: daca o iubesti cu adevarat, nu o mai intreba cum de e suparata pe tine, intreaba-te pe tine unde gresesti..si mai ales vezi de unde bate 'eroarea' care ii face ei atata rau..ca vorba aia, poti sa 'mori' si sa 'omori' cu dreptatea in mana..si atunci la ce rost?

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×