Sari la conținut
Forum Roportal
oktavianser

prietena mea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

esti sigura ca o femeie nu concepe sa faca sex fara sentiment??

 

 

din punctul meu de vedere ...da ...cred ca am auzit asta si de la altii ...deci ...de ce crezi ca atunci cand inseala o femeie doare mai tare? caci o face si cu ...sufletul ...my friend :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din punctul meu de vedere ...da ...cred ca am auzit asta si de la altii ...deci ...de ce crezi ca atunci cand inseala o femeie doare mai tare? caci o face si cu ...sufletul ...my friend :)

sper ca glumesti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper ca glumesti!

 

 

sper ca te pregatesti bine ...urmeaza duduia la serviciu...ca asa-i in tenis ...odata serveste unul ...e pe val ,dar ...vine randul si celuilalt la serviciu ...succes ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vrei sa imi spui ca imi va plati cu aceeasi moneda?

 

 

nu stiu ...nu o cunosc pe iubita ta ,sper ca ati depasit faza de prietenie :) altfel nu ar fi fost atat de furioasa ...nu stiu....caci nebanuite sunt caile ...si imprevizibile fumeile ...de aceea sunt iubite :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prietena mea e suparata pe mine; eu cred ca nu are motiv; dar sa va povestesc cum s-a intamplat:

eu am fost placat 6 saptamani in strainatate la munca; ea a ramas in romania dar mai comunicam prin mesenger sms si telefon.

eu acolo , ca orice barbat, am avut o aventura cu o tipa bine ,adevarat ca avea 51 de ani dar arata traznet. treaba a durat doar o saptamana, oricum nu era nimic serios ci doar sex.

cand am venit in tzara, prietena mea m-a asteptat la aeroport cu masina sa ma duca acasa(=200km), pe drum tipa din starinatate ma suna sa ma intrebe daca am ajuns bine;

atunci prietena mea a inceput sa intrebe cine a fost la telefon. eu nu aveam de gand sa ii spun de aventura ca oricum nu fusese ceva serios. dar pana la urma a trebuit sa ii spun totul sperand ca o sa inteleaga ca nu dadeam 2 bani pe baba aia!

dar m-am inselat:( a devenit furioasa si rosie de gelozie.

 

de ce a reactionat asa?

 

de ce s-a suparat pe mine? dupa parerea mea baba poate sa si moara ca nu imi pasa! eu de prietene mea imi pasa:(

 

 

Acum, pe bune, ai fost sincer cand ai postat tema asta? Caci tare nedumerit pari atunci cand te intrebi de ce s-a suparat...

 

Daca te-ar trata prietena ta ca pe "orice barbat", oare te-ai simti fericit? Sa se poarte cu tine, asa cum se poarta cu ceilalti, ca sa nu spun... sa se poarte cu ceilalti asa cum se poarta cu tine :)

 

Oricum, multa bafta, caci ai nevoie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper ca te pregatesti bine ...urmeaza duduia la serviciu...ca asa-i in tenis ...odata serveste unul ...e pe val ,dar ...vine randul si celuilalt la serviciu ...succes ! :)

vrei sa imi spui ca imi va plati cu aceeasi moneda?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: mama da' ce s-a mai inghesuit lumea sa ii raspunda lui Octavian... la inca un subiect deschis asa de florile marului... adica chiar credeti ca el nu stie de ce s-a suparat prietena lui, bine, asta in cazul in care e adevarat ce a povestit el aici. :o: Adica e suficient sa spuna cu un aer nevinovat: :tease: da' de ce s-a suparat, ca eu doar am facut sex cu aia, si i-am povestit prietenei mele! :) si vine lumea si incepe sa ii explice ca nu e frumos sa faci sex cu altele daca ai o prietena, si dupa aia sa ii mai si povestesti prietenei ca ai facut sex cu alta. Jeezaaas, ce absurditate.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: mama da' ce s-a mai inghesuit lumea sa ii raspunda lui Octavian... la inca un subiect deschis asa de florile marului... adica chiar credeti ca el nu stie de ce s-a suparat prietena lui, bine, asta in cazul in care e adevarat ce a povestit el aici. :D Adica e suficient sa spuna cu un aer nevinovat: :crazy: da' de ce s-a suparat, ca eu doar am facut sex cu aia, si i-am povestit prietenei mele! :tease: si vine lumea si incepe sa ii explice ca nu e frumos sa faci sex cu altele daca ai o prietena, si dupa aia sa ii mai si povestesti prietenei ca ai facut sex cu alta. Jeezaaas, ce absurditate.

:) ca fiecare topic al lui Octavianser :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu ...nu o cunosc pe iubita ta ,sper ca ati depasit faza de prietenie :D altfel nu ar fi fost atat de furioasa ...nu stiu....caci nebanuite sunt caile ...si imprevizibile fumeile ...de aceea sunt iubite :D

adica daca a reactionat aasa inseamna ca am depasit faza de prietenie si ma iubeste??

 

:crazy: mama da' ce s-a mai inghesuit lumea sa ii raspunda lui Octavian... la inca un subiect deschis asa de florile marului... adica chiar credeti ca el nu stie de ce s-a suparat prietena lui, bine, asta in cazul in care e adevarat ce a povestit el aici. :o: Adica e suficient sa spuna cu un aer nevinovat: :tease: da' de ce s-a suparat, ca eu doar am facut sex cu aia, si i-am povestit prietenei mele! :) si vine lumea si incepe sa ii explice ca nu e frumos sa faci sex cu altele daca ai o prietena, si dupa aia sa ii mai si povestesti prietenei ca ai facut sex cu alta. Jeezaaas, ce absurditate.

nu e de florile marului!!! chiar nu inteleg de ce s-a suparat caci i am explicat ca nu a fost sentiment si doar sex!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×