Sari la conținut
Forum Roportal
dorinand

WSDA

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

intradevar pretul unui site depinde de foarte multi factori.

de exemplu am sponsorizat un baiat care face caarting. am zis ca il ajut poate rauseste sa gaseasca ceva sponsori inportanti (cu bani). tipul este foarte talentat. asa ca m-am pus pe lucru. pentru acest site am scanat si prelucrat (marit, micsorat, rezolutie optima,etc.) peste 80 de poze. aceste poze sunt puse pe cel putin 47 de pagini .html. sa nu vorbim de java script-urile facute, de faptul ca este proiectat si pentru ro si pentru en. am muncit la el aprox o luna intre 4-6 ore/zi. nu este un site extraordinar dar la o evaluare scurta valoarea lui ar fi undeva peste 1.000$. spunetim daca as face o asemena oferta unui client ce sanse asi avea? va spun eu, nici una.

 

sunt multi webdesigneri care lucra pe nimic, cum pot sa fac concurenta cu ei? cu site-uri de buna calitate la preturi derizorii.

 

oricum daca aveti sfaturi, idei sau sugestii va rog sa mi le transmiteti. va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ciao dorinand!!! Vad ca esti OL!

Ti-ai rezolvat problema cu hostingul sa inteleg?! BAFTA cu site-ul, mie una imi place mult! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da am rezolvat si cu hostingul si cu domeniul. oferta este buna si sper sa nu ma dezamageasca.

 

multumesc pentru aprecieri. :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×