Sari la conținut
Forum Roportal
harald

Feminismul mioritic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Daca femeile n-ar exista, toti barbatii din lume n-ar mai avea nici un rost." - A. Onassis

Venind din partea lui Aristotel Onassis, voi considera această aserţiune de o ipocrizie feroce.

Ca şi jumătate din postul tău.

 

 

Te rog sa ma tai de pe lista. A fost in perioada in care imi imaginam ca faci parte din categoria barabtilor "carunti" trecuti de 50 de ani, frustrati si disperati sa isi gaseaca o partenera sexuala, eventual mai tanara, eventual mai "prostuta".

 

Am avut destul timp si destule ocazii sa imi schimb parerea.

God damn it! :yahoo: Mi-au trebuit 2 ani şi 7.000 de posturi ca să-ţi schimb părerea asta :blink: Acum aş merita un premiu? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Evident, nu te referi la partea cu "nulitatile" cand faci afirmatia despre ipocrizie.

Atunci, pentru ca aparentele inseala, si pt ca ai vanitatea sa crezi ca axa pamantului trece exact prin ombilicul tau, am sa-ti mai scriu (vis-a-vis de postarile tale):

Concurenta scoate ce mai bun dintr-un produs si ce e mai rau din oameni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Concurenta scoate ce mai bun dintr-un produs si ce e mai rau din oameni.

Absolut de-acord cu tine, feministă dragă: dacă tot ce e mai rău din mine se regăseşte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
God damn it! :doh: Mi-au trebuit 2 ani şi 7.000 de posturi ca să-ţi schimb părerea asta :pardon: Acum aş merita un premiu? :P

 

Tot respectul meu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Verbul caracteristic feministei mioritice: a merita

harald esti dus cu pluta :P obsedat rau de tot

Acum am vazut topicul dupa 11 de pagini ca dovada a feminismului meu mioritic ... ca nu ma intereseza deloc

Editat de ClassicBabyGirl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Offtopic...mare e dragostea intre unii useri! :)

Acu, sincer ar suna foarte plictisitor sa puna harald in sfarsitul fiecarui post " Delia nu intra in aceasta categorie"! Eu zic sa-si faca o semnatura speciala pentru aria dragoste. Doar pentru tine.

Nu vad ce e atat de greu in a accepta ca , in general, barbatii conduc mai bine . Nu ti-a ridicat nimeni permisul pentru ca esti femeie.

 

Kilkoana, esti cunoscuta ca fiind una dintre cele care "sufla-n..." doar pentru a fi stimata de Harald... probabil te numeri (e o presupunere, pentru ca tot ii plac lui Harald supozitiile) si printre cele care-l tot invita la cafea! :o:

Il citez tot pe maritul tau "imparat": "Eşti un produs autentic..., eşti incapabila să distingi adevărul de minciuna, dar trăieşti pe baza impresiilor care se schimbă de pe o zi pe alta şi a b

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atacurile asteau nu-si au rostul...Cui prodest? NImanui. Nici macar tie Delia...Iar daca Kilkoana il place pe Harald e strict treaba ei si numai a ei..Nu cred ca trebuie tarata in mocirla pentru asta ....

Mie personal mi-a displacut ceea ce ai scris ,si stiu ca nu conteaza :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×