Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

Dependenta de Internet- topice unite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Io's la al 6-lea WD de un terra. Fa backup la tot! ;)

 

Vedeti? Torrentii (de exemplu) nu creaza reactii spasmodice ale degetelor! :lol: Cine-a spus ca netul e daunator per se?

Editat de nu vreau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io's la al 6-lea WD de un terra. Fa backup la tot! ;)

 

Vedeti? Torrentii (de exemplu) nu creaza reactii spasmodice ale degetelor! :lol: Cine-a spus ca netul e daunator per se?

 

mie 3 harduri mi-au murit pana acum, unul intern, WD, de 320 GB, unul extern samsung de 500 GB si unul tot extern WD de 1TB, pe USB 3.0 (conectat prin placuta adaptoare, alimentata la 5 v, pur si simplu cred ca s-a prajit, ca l-am conectat din mers, a facut o flama si mort a fost, noroc cu emag care schimba tot in garantie :))))

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma indoiesc :)

Pai ce sa pricepi tu!... Tu indoieste-te in continuare, in america deja se intampla:

 

Joining the Dark Side: Darth Vader

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea are legatura cu discutia, dar si eu stiu ca netul se vrea tot mai supravegheat si restrictionat. Ideea e de pasaport de internet, si de acces limitat individual. E doar o chestiune de timp...

Editat de nu vreau
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea are legatura cu discutia, dar si eu stiu ca netul se vrea tot mai supravegheat si restrictionat. Ideea e de pasaport de internet, si de acces limitat individual. E doar o chestiune de timp...

Pai are leg cu topicul ca se aduna tot felul de motive asa-zis "stiintifice" pe langa cele politice.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma ingrijoreaza chiriasul, sta numai in casa, pe net si asculta ciurucuri hip hop la maxim. In 18 e ziua de plata.

 

Pai are leg cu topicul ca se aduna tot felul de motive asa-zis "stiintifice" pe langa cele politice.

 

o sa-ti dea pastile stai calm, daca mai ciripesti mult, te vor interna la mine in comuna, la Zam. daca nici cu pastile nu te linistesti, te vor bate pana iti scuipi dintii. statul plateste distractia.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa-ti dea pastile stai calm, daca mai ciripesti mult, te vor interna la mine in comuna, la Zam. daca nici cu pastile nu te linistesti, te vor bate pana iti scuipi dintii. statul plateste distractia.

Te cred. E doar o chestiune de timp pana sa se aplice in masa "tratamentele" astea tuturor "bolnavilor" care insista sa afirme adevarul.

 

OFF: Tine-ti toate datele importante in cel putin doua copii pe doua dispozitive diverse. Nu avea incredere intr-un singur HDD. Daca pica, aleluia date...

Editat de Pippo
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea are legatura cu discutia, dar si eu stiu ca netul se vrea tot mai supravegheat si restrictionat. Ideea e de pasaport de internet, si de acces limitat individual. E doar o chestiune de timp...

Supravegheat da, restrictionat da, dar nu oprit. Pai ce metoda mai buna de a ne transforma in niste zombi cuminti si asultatori decat netul? Dependenta e buna pt cine vrea sa subjuge :roll:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OFF: Tine-ti toate datele importante in cel putin doua copii pe doua dispozitive diverse. Nu avea incredere intr-un singur HDD. Daca pica, aleluia date...

 

recomandarea mea e sa va feriti de harduri externe, fie ele pe usb 2.0 sau 3.0, nu conteaza marca (am avut samsung, WD), nu sunt fiabile.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×