Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

Dependenta de Internet- topice unite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am cat de cat idee despre ce-i vorba, dar de ce fiecare avertisment in genul celor enumerate mai sus, sunt formulate dupa modelul unor discursuri din bisericile baptiste?

Editat de Olivier Dzidzi
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lipsa de inspiratie... Nu stiu sigur, presupun. Sau o fi din cauza ca e vorba despre una si aceeasi nevroza si simptomele sunt aproape identice de la un caz la altul.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a placut ce zicea cineva pe forum luat la misto, ca nu dependenta este adevarata problema a oamenilor, ci prea multa fala in independenta, care de multe ori inseamna de fapt orgoliu si singuratate, prostie pana la urma.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a placut ce zicea cineva pe forum luat la misto, ca nu dependenta este adevarata problema a oamenilor, ci prea multa fala in independenta, care de multe ori inseamna de fapt orgoliu si singuratate, prostie pana la urma.

 

 

Persoana respectiva a fost luata la misto inainte sau dupa ce a spus aceste cuvinte adanci?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca nu toate rezultatele unor cercetari trebuie luate in serios, unele sunt tributare dorintei de senzational. Exista potentati financiar care dobandesc o publicitate enorma in urma unor rezultate de cercetari pe care le-au sponzorizat si cu cat aceste rezultate sunt mai socante cu atat ele isi gasesc un ecou mai mare in media. Daca exista bani suficienti se gasesc si persoanele pe care trebuiesc facute cercetarile.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×