Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa raspunsurile astea....

Va zic eu un secret... mut topicul la coltul vesel. :good:

te rugam :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar..ce de?muti topicul?se spun doar adevaruri pe aici,serioasa..mai bine il muti la coltul trist :crazy:

 

bine faci!!!!ca,acolo este locul lui,la locul vesel :good:...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nah,asta nu stiu sa'ti spun,ca's cam aiurea!toate vorbesc cand au chef,nu dau prioritate,una la alta.

dar...e mai bine aici,cald si frumos,la coltul vesel:D..vocile i'ti multumeste :crazy: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: chiar sunt interesata sau aud faze penibile si haioase...ma amuz copios :doh: cea mai penibila faza pe care am patit-o eu, pe langa o sumedenie de alte intamplari, a fost intr-o tabra acum 3 ani. Intr-o buna dimineatza mi se face de inghetzata si intreb fetele cu care stateam in camera daca lor nu le e pofta de o inghetzata rece cu caramel..yummy. Toate incantate, dar nici una sa se duca. A picat magareatza pe mine... Iar eu, foarte insiparata m-a hotarat sa nu mai ocolesc toata vila, ci sa sar pe geam, sa traversez strada si gata...scap. GENIAL! Cumpar inghetatele, traversez strada inapoi, sar geamul in kmera si cand colo ce sa vezi?....fetele nu-s. M-am minunat..Unde au plecat toate asa repede? Cand au apucat sa se schimbe? Au strans si paturile? Wow...l-au facut si pe al meu...S-or fi dus la masa? Hai sa plec dupa ele! Dau sa ies din kmera si nimeresc intr-o baie...in momentul ala am simtit cum mi s-a dus tot sangele in talpi si m-am albit pentru ca realizasem ca sarisem in alta camera :o: Incerc si cealalta uja, care era iesirea de fapt, si dau nas in nas cu un baiat care intra in camera si care era speriat ca a incurcat usile si a intrat aiurea. Am inceput sa ma balbai, si am plecat fara sa mai zic nimic :good: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nah,asta nu stiu sa'ti spun,ca's cam aiurea!toate vorbesc cand au chef,nu dau prioritate,una la alta.

dar...e mai bine aici,cald si frumos,la coltul vesel:D..vocile i'ti multumeste :spiteful: :P

Sa nu-mi spui ca noaptea esti vizitata de BOB (Beware of Bob). :yes:

Editat de Baby_Blue

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce??si pe tine te viziteaza BOB?...gata....il dam in judecata,cine stie pe cate mai are :o:

se pare..ca nimeni nu mai secrete..de dezvaluit :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:friends: chiar sunt interesata sau aud faze penibile si haioase...ma amuz copios :cry: cea mai penibila faza pe care am patit-o eu, pe langa o sumedenie de alte intamplari, a fost intr-o tabra acum 3 ani. Intr-o buna dimineatza mi se face de inghetzata si intreb fetele cu care stateam in camera daca lor nu le e pofta de o inghetzata rece cu caramel..yummy. Toate incantate, dar nici una sa se duca. A picat magareatza pe mine... Iar eu, foarte insiparata m-a hotarat sa nu mai ocolesc toata vila, ci sa sar pe geam, sa traversez strada si gata...scap. GENIAL! Cumpar inghetatele, traversez strada inapoi, sar geamul in kmera si cand colo ce sa vezi?....fetele nu-s. M-am minunat..Unde au plecat toate asa repede? Cand au apucat sa se schimbe? Au strans si paturile? Wow...l-au facut si pe al meu...S-or fi dus la masa? Hai sa plec dupa ele! Dau sa ies din kmera si nimeresc intr-o baie...in momentul ala am simtit cum mi s-a dus tot sangele in talpi si m-am albit pentru ca realizasem ca sarisem in alta camera :doh: Incerc si cealalta uja, care era iesirea de fapt, si dau nas in nas cu un baiat care intra in camera si care era speriat ca a incurcat usile si a intrat aiurea. Am inceput sa ma balbai, si am plecat fara sa mai zic nimic :doh: ;)

...sin cand a intrat in baie, era goala...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×