Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mi s-a intamplat vara asta ... la mare, eram la hotel... prietenul meu era in camera , iar eu fusesem sa`mi iau un pachet de tigari. Cand am urcat, am tras de usha shi era incuiata... am inceput sa bat in usa, sa urlu, sa`l sun k sa vad de ce nu`mi deschide (el era in baie)..

Urlam shi bubuiam in usha pana cand a urcat portaru`... (asta se intampla la etajul 9 al majesticului din mamaia).

"-Dsoara, lumea mai doarme la ora asta, va rugam sa nu mai ridicati vocea! "

"-E usha incuiata, m`a lasat pe afara.... imi pare rau!"

Shi continui sa bubui shi sa urlu de zor "IONUUUTZ IONUUUTZ..." chiar dak era shi ala langa mine...

Portaru`, nervos, apasa pe clanta shi deshide usha... larg... o lipeste de perete! ... alte persoane care erau "vecini" cu noi, au intrat inapoi in camerele lor, linistiti k mi`a rezolvat mie portaru` problema shi k nu mai urlu.

Ionutz facea baie. mi`am dat seama abia dupa ce mi`am aprins o tigara...

eu in loc sa apas pe clanta shi sa imping, am apasat shi am tras... de aceea era "usha incuiata" ... m`am simtit super aiurea... :tease: am facut atata scandal pt nimic...

Editat de Shiva*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o alta intalmplare penibila.... :) cand eram in liceu mergeam eu visatoare pe coridor ( nu se sunse inca, chiulisem si ma indreptam spre sala,asa ca am avut norocu sa nu ma vada prea multa lume :D ) si fiind cu capu in nori, mergeam prea aproape de usi...cand s-a deschis una zbang :stars: :stars: in capu meu

bineinteles ca nu ma mai gandeam la durere atunci, ma uitam sa vad care rade :whack: :ok: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faza criminala care mi-am amintit-o deunazi, tot din facultate.

Intr-o seara eu si cu 2 colegi de-ai mei, o tipa si un tip, am cam depasit masura cu citeva vodci cu cola.

Dupa aceea plini de entuziasm ne-am zis sa mergem intr-o discoteca sa ne consumam energia.

Ametiti bine, ajungem in discoteca si incepem sa dansam in draci.

Cel putin tipa numai nu se urca pe masa.

La starea in care eram nu ne displacea nci noua baietilor "desfasurarea" ei.

La un moment dat baga un raggae si colegul meu o insfaca provocator la un dans sexy cu onduleuri si aplecari pina la pamint.

Partea proasta ca la schema cu aplecatul pina la pamint fiind amindoi ametiti, ea s-a aplecat prea tare si el a scapat-o in cap.

Eu de la masa rideam sa cad pe jos iar ea se tinea de cap caci o zdruncinase bine.

Dansul continua, si dupa vreo 2-3 piese vine rindul meu si tipa ma insfaca la dans.

Iarasi incepe faza cu opturi si aplecari iar la urmatoarea aplecare pina la pamint o scap si eu in cap.

Ceilalti din jur rideau sa crape.

 

Intr-un final dupa ce si-a revenit i-am sugerat sa nu mai incerce faza cu aplecatul pt ca nu prea are cu cine in starea care eram.

A ramas atunci cu 2 cucuie dar nu s-a suparat pe noi. :spiteful:

Editat de misu183

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×