Sari la conținut
Forum Roportal
LauraF

Oportunitate cariera

Postări Recomandate

Buna ziua,

Pentru cei interesati sa isi dezvolte cariera intr-o multinationala, va rog cititi mai jos descrierea postului de Senior Quality Engineer. De fapt ar fi doua, una pentru echipa de AIR si una pentru Dreamwaver.

 

Responsibilities:

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este rubrica de anunturi pentru asta.. sau e o problema de programare si nu inteleg eu? Pe de alta parte mi se pare de bun simt sa specifici orasul cand pui o oferta de angajare... Dar daca tot ai dat emailul o sa-ti trimit un CV

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este rubrica de anunturi pentru asta.. sau e o problema de programare si nu inteleg eu? Pe de alta parte mi se pare de bun simt sa specifici orasul cand pui o oferta de angajare... Dar daca tot ai dat emailul o sa-ti trimit un CV

La ce vor ei să facă (streaming

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AJAX se foloseste ca tehnologie de cativa ani. N-are nici o legatura cu streaming-ul.

Eu mă refer la o aplicaţie concretă, destinată publicului, pe care respectiva companie pare s-o vizeze dacă citeşti toată lista de cerinţe. "Flash related technologies",

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apoi nu cred ca AJAX e cea mai buna solutie de streaming. Si oricum anuntul asta nu are ce cauta la programare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu mă refer la o aplicaţie concretă, destinată publicului, pe care respectiva companie pare s-o vizeze dacă citeşti toată lista de cerinţe. "Flash related technologies",

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate pe tine te duce cu gandul la streaming.

Pe mine ma duce gandul la o aplicatie cu foarte multe elemente de interfata, in care interactiunea modifica o parte mica a informatiei de pe pagina. La asta e buna tehnologia AJAX, nu la

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vrut sa-ti dau de inteles ca esti pe langa subiect dar continui sa incerci sa vinzi castraveti la gradinari.

 

Trust me, AJAX e altceva decat iti inchipui tu.

Eu nu-mi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×