Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-am facut curaj sa-mi prezint aici problema. Am cunoscut un barbat mai in varsta decat mine cu 16 ani, manierat, gentil, vorbaret, placut, simpatic, rabdator, atent, tandru. Eu nu prea am experienta in materie sexuala. Abia m-am vindecat de endometrioza genitala, si multi ani din viata am stat deoparte de orice relatii. Dar, acest om a incercat sa ma cunoasca incet, cu bune, cu rele, am vorbit, am mers la spectacole, ne-am plimbat. Relatia intima a inceput dupa 2 luni de la data cand l-am cunoscut. Inainte de a incepe relatia, in urma unor imbratisari si saruturi infocate si repetate, acest barbat a avut orgasm. Dupa un timp, am petrecut 2 nopti nu consecutive, la o diferenta de o saptamana una de alta, in care am facut dragoste, si m-a uimit experienta lui, virilitatea lui, precum si faptul ca era dispus la repetate acte sexuale, dar intrebarea mea este de ce oare nu s-au finalizat toate acestea cu un orgasm si apoi cu o ejaculare. Eu l-am intrebat de ce nu se produce ejacularea si mi-a spus ca avand varsta de 58 de ani, "materia" lui este f.putina. Insa, schimba pozitiile f. des, era mereu in erectie dupa erectie, ma intreba mereu daca am avut orgasm, daca ma simt bine si daca mai doresc sa continue. Puteti sa-mi spuneti daca s-a abtinut sa ejaculeze, poate pt. a putea fi in forma mult timp? Sau poate a avut loc un alt act sexual cu o alta persoana inainte de a avea eu cu el relatia intima? Va rog mult sa-mi dati un raspuns, daca credeti ca e normal ce s-a intamplat? Multumesc.

 

In urma unor imbratisari si saruturi infocate si repetate...ZICI TU ca acest barbat a avut orgasm...nu este anormal...mie mi s-a intamplat cand aveam vreo x ani...am ejaculat simplu si lejer privind la ea...eram un adolescenta.

El foloseste vi agra sau asemanatoare pentru a te "intreba" cum merge traseul de sange prin ...daca il iubesti ai rabdare cu el...o sa fie ok...

 

 

 

 

 

 

Si prietenul meu are 39 de ani dar ejaculeaza la fel ca un pustan s-ar putea sa aibe dreptate ClassicBaby.La 58 de ani nu stiu .dar nici al meu nu-i ''tinerel'' !Nu stiu daca sa insisti sa i-ti spuna ce se intampla, pentru ca la un moment dat s-ar putea sa se simta restrans daca insisti prea mult.

Incearca sa faci tu o nebunie in care el sa fie centrul atentiei.Poate o sa-l faci sa nu mai stea concentret la a te face pe tine sa te simti bine si atunci s-ar putea sa vezi daca a mintit sau nu.

 

Scuze "me and just me"....de ce faci misto de prietenul tau de 39 ani? ...zici ca ejaculeaza ca un pustan.

 

"me and just me"...pot sa te intreb ceva?....tu, ca femeie, cum apreciezi nivelul ejaculari (cantitate)...ca un pustan sau ca altceva?

 

O ejaculare controlata si impresionata esta simplu de facut...chair daca nu esti statut !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-am facut curaj sa-mi prezint aici problema. Am cunoscut un barbat mai in varsta decat mine cu 16 ani, manierat, gentil, vorbaret, placut, simpatic, rabdator, atent, tandru. Eu nu prea am experienta in materie sexuala. Abia m-am vindecat de endometrioza genitala, si multi ani din viata am stat deoparte de orice relatii. Dar, acest om a incercat sa ma cunoasca incet, cu bune, cu rele, am vorbit, am mers la spectacole, ne-am plimbat. Relatia intima a inceput dupa 2 luni de la data cand l-am cunoscut. Inainte de a incepe relatia, in urma unor imbratisari si saruturi infocate si repetate, acest barbat a avut orgasm. Dupa un timp, am petrecut 2 nopti nu consecutive, la o diferenta de o saptamana una de alta, in care am facut dragoste, si m-a uimit experienta lui, virilitatea lui, precum si faptul ca era dispus la repetate acte sexuale, dar intrebarea mea este de ce oare nu s-au finalizat toate acestea cu un orgasm si apoi cu o ejaculare. Eu l-am intrebat de ce nu se produce ejacularea si mi-a spus ca avand varsta de 58 de ani, "materia" lui este f.putina. Insa, schimba pozitiile f. des, era mereu in erectie dupa erectie, ma intreba mereu daca am avut orgasm, daca ma simt bine si daca mai doresc sa continue. Puteti sa-mi spuneti daca s-a abtinut sa ejaculeze, poate pt. a putea fi in forma mult timp? Sau poate a avut loc un alt act sexual cu o alta persoana inainte de a avea eu cu el relatia intima? Va rog mult sa-mi dati un raspuns, daca credeti ca e normal ce s-a intamplat? Multumesc.

exista 3 posibilitati ..... nu a putut sa termine (materia prea putina), s-a abtinut sa termine ca sa fie in forma..... sau a avut starea de bine fara terminare....... :flowers: exista si la barbati mai multe forme de " terminare" .... iar varsta il poate face pe el sa decida sa nu termine ca sa se mentina in forma fizic (nu doar ca virilitate si nu neparat ca sa te faca pe tine " sa suferi")- multe femei au impresia " gresita" ca daca barbatul nu termina au ele o problema(oricare ar fi ideea lor este falsa),,,,,,,, :crazy:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: total , dar nu ma pot abtine

;) :) Mama lor de mosi la 39 de ani! Ce ejaculeaza ca niste pustani! Pana la urma cum ejaculeaza un pustan? Asta ca sa putem compara cu nu mos de 39 de ani! Eu cred ca e o varsta dementiala...dupa 39 ce ii mai asteapta"?:cheer: :baby: :crazy:

 

Nu am vreut sa sune a offtopic....Incercam sa zic ca nu cred ca conteaza varsta.""pustan'' ma refeream ca varzta ca nu conteaza.Cel putin din cate stiu eu!Dar las lumea mai experimentata sa-si impuna punctul de vedere...ca se pare ca eu nu am destula experienta in domeniu.

 

scuze de greselile de ortografie,..nu conteaza varsta.

 

In urma unor imbratisari si saruturi infocate si repetate...ZICI TU ca acest barbat a avut orgasm...nu este anormal...mie mi s-a intamplat cand aveam vreo x ani...am ejaculat simplu si lejer privind la ea...eram un adolescenta.

El foloseste vi agra sau asemanatoare pentru a te "intreba" cum merge traseul de sange prin ...daca il iubesti ai rabdare cu el...o sa fie ok...

 

 

 

 

 

 

 

 

Scuze "me and just me"....de ce faci misto de prietenul tau de 39 ani? ...zici ca ejaculeaza ca un pustan.

 

"me and just me"...pot sa te intreb ceva?....tu, ca femeie, cum apreciezi nivelul ejaculari (cantitate)...ca un pustan sau ca altceva?

 

O ejaculare controlata si impresionata esta simplu de facut...chair daca nu esti statut !

 

In nici un caz nu fac misto de el...Vroiam sa spun ca ii la fel ca oricine ,nu cantitatea conteaza ci calitatea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

el cauta mereu o pozitie noua ,vrea sa se abtina de la ejaculare , pt ca-si doreste mereu ceva nou,,sau vrea sa atingi tu ...orgasmul ,sau doreste o fantezie pe care tu nu vrei sau nu poti sa-i oferi ...treb sa discuti cu el ...si eu fac asa ...pt partenera mea ,sa o vad satisfacuta ,dar ...dupa ..ea se ocupa de mine..zic sa incercati un 69 ...poate se remediaza..situatia..succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine adevarul ca la bvarsta aia i mai greu sa ejaculezi. Uni isi mentin sa zic asa ejacularea pt a ramane in forma mai mult timp vorbeste mai mult cu el si spunei ca u ai vrea ca el sa ejaculeze ca u te-ai simnti mai bine dak el ar faceo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×