Sari la conținut
Forum Roportal
Gelupanda

Credeti in supranatural,in vindecari miraculoase,mai face astazi Dumnezeu minuni?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Blonda noastra Red2 se pare ca stie mai mult decat tine.Toti oamenii de stiinta au fost de acord ca nu folosim decat o parte din capacitatea intelectuala a creierului.

 

Sa fim seriosi! Lumea e plina de ocultism,de supranatural si nimeni nu a putut da vreo explicatie anumitor fapte,evenimente sau fenomene.Este firesc sa existe sarlatani si imitatii.Ce te faci cu restul? [...]

Toţi putem arunca vorbe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dragă red, dă-mi voie să reformulez: prin "spaţii lipsă" mă refeream la informaţiile de care nu dispunem, din diverse motive.

Sigur că da

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Gelupanda

Am cerut o dovadă care să susţină afirmaţia că nu ne folosim creierul 100%. După ce ai spus că toţi oamenii de ştiinţă sunt de acord că folosim numai o parte din capacitatea creierului, acum o dai la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@Gelupanda

Am cerut o dovadă care să susţină afirmaţia că nu ne folosim creierul 100%. După ce ai spus că toţi oamenii de ştiinţă sunt de acord că folosim numai o parte din capacitatea creierului, acum o dai la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@red2shoes

Bine, cu ce se vindecă prostia? Prin credinţa că vom ajunge să levităm c

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='red2shoes' date='Dec 16 2007, 10:11 AM' post='1225173

 

 

 

 

tu cu ce ocazie bausi ....sa inneci restul de 90% pe care nu-l folosesti ? :blink: :blink:

 

Fereasca Domnul!Cum sa-i innec? Cei 90 se plictiseau din lipsa de activitate si am incercat s-i inveselesc putin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[quote name='red2shoes' date='Dec 16 2007, 10:11 AM' post='1225173

 

 

 

 

tu cu ce ocazie bausi ....sa inneci restul de 90% pe care nu-l folosesti ? :blink: :good:

 

 

Fereasca Domnul!Cum sa-i innec? Cei 90 se plictiseau din lipsa de activitate si am incercat s-i inveselesc putin.

 

 

o carte ceva cat lipsesc oamenii cu mopul ? :blink: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca ar intra la capitolul " vindecare prin mijloace naturiste"

O intrebare nevinovata......noi bipezii credem in diverse dar tu evoluezi cumva din alte "Specii"? :blink:

 

 

 

Vali......vindecarile de indoctrinare de unde vin? Ca mi-e teama sa intreb utilizatorul care a postat aici...... :blink:

 

sigur de la diavol ca dumnezeu nu vrea habotnici :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×