Sari la conținut
Forum Roportal
mihaalecs

Despartire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

. Ma distrez copios cand vad ca va opriti la forma a ceea spun eu si nu reusiti sa ajungeti si la fond. :wub:

 

pup you

Don't flatter yourself. Fondul e in cel mai bun caz la fel de prost ca si forma. Daca nu chiar cu mult mai prost.

pup you too.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

No, sa dau bairam, sa alerg goala-n juru' blocului (asa am citit la unu' ca zicea ca fac muierile-n satu' lui dupa o despartire), sa sufar ca o bleaga, sa ma simt mizerabil, sa bocesc vreo juma de an, ce mama ei de treaba sa fac?

Ma simt ciudat, pe de-o parte m-as bucura, pe de alta parte, imi vine lacrima-n colt de ochi.

 

As vrea sa stiu cum ati depasit voi momentele de dupa o despartire, care au fost mecanismele voastre de aparare impotriva tristetii, durerilor sufletesti, ce v-a facut sa va simtiti bine, cum v-ati "revigorat"?

Proaspat despartitilor, invatati de la cei mai vechi in breasla! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna diclona stiu cum este . pai te simti foarte pustiit . ideea e sa gasesti niste activitati relaxante tie , sa incepi sa faci ceva nou , sa cunosti oameni noi si sa nu te mai gandesti . sa te gandesti ca un sfarsit e alt inceput . Incearca sa vezi din asta ceva benefic . Gaseste i toate defectele si gata . Si cheer up , girl :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te-ai despartit de el sau de tine? tu esti inca acolo. cu toate elementele de personalitate pe care le-ai imprumutat de la el. si cu toate defectele pe care ai inceput sa nu ti le mai vezi ca defecte. deci, nu faci decat sa fii fericita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa te gandesti ca asa a fost sa fie, asa trebuia sa se intample. Incepi sa faci ceva pentru tine, incearca ceva nou, sa cunosti oameni noi, locuri noi.

 

Stii cum e.. oceanul e plin de pesti. Next! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
No, sa dau bairam, sa alerg goala-n juru' blocului (asa am citit la unu' ca zicea ca fac muierile-n satu' lui dupa o despartire), sa sufar ca o bleaga, sa ma simt mizerabil, sa bocesc vreo juma de an, ce mama ei de treaba sa fac?

Ma simt ciudat, pe de-o parte m-as bucura, pe de alta parte, imi vine lacrima-n colt de ochi.

 

As vrea sa stiu cum ati depasit voi momentele de dupa o despartire, care au fost mecanismele voastre de aparare impotriva tristetii, durerilor sufletesti, ce v-a facut sa va simtiti bine, cum v-ati "revigorat"?

Proaspat despartitilor, invatati de la cei mai vechi in breasla! :tease:

 

Draguta pai hai sa ne punem rucsacul in spate si sa mergem sa colindam muntii .... sunt atatia drumeti incat vei uita sigur drumul si rostul lui ... te vei limpezi si vei intelege ce importanta are viata ta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu cred ca fata noastra cauta consolare

a spus ca vrea sa stie cum ne-am simtit noi dupa (ne)fericitu eveniment

la mine au trecut ceva ani buni dupa ultima despartiere si oricum eram destul de pustoaica p`atunci si nu dadeam doi bani :yahoo:

o singura data am simtit o lacrima micuta in coltu` ochiului si nasu un pic umed

dar a trecut in 5 minute :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×