Sari la conținut
Forum Roportal
mihaalecs

Despartire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bebelusho, ce ai pierdut tu nu e un barbat ci o figura de plastelina care se va ascunde inca mult timp sub fusta mamei. Plangeti durerea acum , pentru ca atunci cand vei intalni un barbat care nu te va parasi nici amenintat cu arma, atunci vei rade, amintindu-ti de "iubirea fostului". Uneori nu "pierdem "intamplator intr-o relatie. Gandeste-te ca cineva acolo sus te iubeste, ca te-a ferit de o soacra acra care sa te faca sa ajungi depresiva si trista, de un sot care nu ti-ar fi luat in veci apararea ....................

Scuza-ma daca am fost mai dura..........capul sus, am trecut si eu prin..........cateva,

 

Diclona, nu stiu nimic de tine, cum stai cu moralul.............lasa -ma sa ghicesc...........Nu ai rezistat, mai speri mai crezi, ii mai acorzi o sansa...............

 

 

Mi-a plăcut ce ai scris. :gum:

E posibil să mă mai las păcălită cu BUNĂ ŞTIINŢĂ, poate-mi voi mai fura căciula-n ceea ce-l priveşte, dar măcar acum ştiu că totul e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a plăcut ce ai scris. :gum:

E posibil să mă mai las păcălită cu BUNĂ ŞTIINŢĂ, poate-mi voi mai fura căciula-n ceea ce-l priveşte, dar măcar acum ştiu că totul e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a plăcut ce ai scris. :secret:

E posibil să mă mai las păcălită cu BUNĂ ŞTIINŢĂ, poate-mi voi mai fura căciula-n ceea ce-l priveşte, dar măcar acum ştiu că totul e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revine ...dar de ce? Ii lasi cumva vreo portita?

 

:lol2: Niciodată nu ne-am lăsat "portiţe", noi

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:gum:

 

Asa suntem construite,in general,noi femeile. :lol2:

Din fiecare experinta avem cate ceva de invatat,femeie sau barbat,si ...repetam greseala pana invatam,din pacate.

Revezi totul detasat,e cam greu,vezi punctul tau slab si analizeaza.Traim prea putin pentru a ne permite sa ne balacarim intr-o relatie care ne aduce doar suferinta.

 

 

Multumesc pt sfaturi, otilia. :secret:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-a plăcut ce ai scris. :spiteful:

E posibil să mă mai las păcălită cu BUNĂ ŞTIINŢĂ, poate-mi voi mai fura căciula-n ceea ce-l priveşte, dar măcar acum ştiu că totul e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×