Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

ei...da...nu fi asa descurajat pt ca nici u nu esti mai prejos de ei.Sunt protejati,dar cu totii suntem la urma urmei ;) Toti avem un ingeras sa ne pazeasca si sa ne mai "sopteasca" unele lucruri atunci cand suntem intr-o situatie criza.Oricat de pacatos ai fi,tot ai un inger,atata timp cat sufletul iti este in corp si nu te-a inlocuit altcineva :P

 

Nu sunt descurajat :) Imi vad deseori ingerul,.... atunci cand am cate o realizare deosebita, candil chem sa ma ajute in necazuri, sau in timpul meditatiei. Al meu are aripile aurii inchise si uneori, cand mai sunt descurajat, simt cum vine prin spate si imi cuprinde capul cu ele, acoperindu-mi ochii. Simt atunci ca sunt in siguranta, imi vine sa zambesc si ma calmez....Asa imi spune el ca ma iubeste si ca e cu mine :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, este reala! iar persoanele din poza sunt unele deosebite (nu ma numar printre ele) :) :o: ...poate de aceea au o asa protectie

In ce sens... deosebiti? Cine a facut poza? Protectie impotriva cui? Poti detalia in ce conditii s-a facut respectiva poza sau nu stii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ce sens... deosebiti? Cine a facut poza? Protectie impotriva cui?

 

Toti copiii neiubiti de parinti simt nevoia de protectie suplimentara, ca adulti le spunem paranoici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toti copiii neiubiti de parinti simt nevoia de protectie suplimentara, ca adulti le spunem paranoici.

Aia din poza erau adulti, draga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca, parasind aceasta lume, nu crezi in Dumnezeu si el chiar nu exista, n-ai pierdut nimic.....dar daca nu crezi in El si se dovedeste ca exista, atunci AI PIERDUT TOTUL! ;)

 

:) :o:

Editat de vali_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca esti dus cu pluta in astral nu-i rau, rau e ca nu te mai poti intoarce. Sti ca diavolii locuiesc in astral, nu?

 

Din astral te poti intoarce...stiu asta 100% sigur...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai in fiecare noapte cand dormim nu in astral calatoreste sufletul? Fie ca noi ne amintim sau nu............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×