Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Vai ce halmes-balmes ai facut... scuze...dar mi-ai inveselit ziua un pic...m-a bufnit rasul! :spiteful:

poi scuza-ma pe mine,insa e grav daca te bufneste rasul de la un adevar.Cand vei citi mesaje false cum vei reactiona?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

abea acum am reusit sa ajung pe forum, mii de scuze ca v`am facut sa asteptati in legatura cu pozele acelea:>. credeti`ma ca nu am deloc timp! o sa incerc sa vin cu ele cat mai curand posibil! ;) . inca odata, imi cer scuze!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ingerii!!hmm...pai fiecare are pe cineva in spatele lui si in umbra lui ,pe un inger.de comunicat cu ei poti sa comnici mai mult inconstient dar poti comunica!!intodeauna ingerii(mai ales in renastere) au fost desenati cu chip de copil mai grasut si care dadea impresia de perfectiune si eventual cu o aura in jurul capului!!unii zic ca sunt barbati,altii zic ca sunt femei,unii zic ca sunt infricosatori,unii zic ca sunt rai,unii zic ca sunt buni.etc cu toate astea vom stii cum sunt ingerii doar cand murim,poate!!intrebarea este daca dumnezeu este o entitate de ce pe ingerii unii ii vad??ingerul bun si ingerul rau pana la urma esti tu si subconstientul tau...poate si ratiunea!!intodeauna va exista bine si rau...intodeauna va exista lupta dintr-e bine si rau!!depinde de tine ce alegi!!in fond se stie ca e mai usor sa faci rau dar atunci cand faci bine ai o sadisfactie personala si o stare de bine!!oricum daca nu ar exista iertare si iubire pe lumea asta ca sa ne mai indulceaska nu stiu ce ne-am face cu atata rau??deaia sunt ingerii...de fapt atunci cand vezi numai oameni rai care poarta intodeauna niste "masti"hidoase in subconstientul tau vrei sa schimbi lumea in ceva mai bun!!nu stiu daca vi se par prostii,nu stiu daca are poate vreo noime cea ce zic dar asta e parerea mea:)post-180205-1226778631_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ingeri poate sunt locuitorii unor dimensiuni mai inalte si mai evoluate care ne ajuta numai dk ii rugam....sau ei pot fi sinele nostru mai inalt ( higher-self).. exista multe teorii, si atata timp cat nu ne cunoastem limitele noastre si pe cele ale lumii in care traim nu putem sa dovedim nimic.

ingeri sunt in jurul vostru si li se spune oameni.

 

ba... eu cred ca ingerii (cei benefici, de lumina) ne ajuta pe gratis....in special daca le cerem ajutorul.

:resent: :cry:

si cei malefici de intuneric tot gratis ajuta... si nu trebuie nici macar sa le ceri ajutorul

 

poi scuza-ma pe mine,insa e grav daca te bufneste rasul de la un adevar.Cand vei citi mesaje false cum vei reactiona?

te sperii de ele si le respingi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeti in ingeri?

tu nu ? :lazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu raspunzi la o intrebare cu o alta intrebare? :lazy:

asa's eu , mai jidan .

 

da' vad ca si tu procedezi identic . :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai tu ma faci sa procedez asa... stii tu.. actiune.. reactiune.

 

Dar, da, eu cred ca sunt printre noi. :lazy:

 

si eu cred ca's printre noi, intrebarea e cine sunt Ei ? Noi ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×