Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Ce poate face un barbat cand...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multa iubire ca nu ai vazut ca avea legatura cu discutia :hi:

 

dar hai sa nu ne cramponam, (ca nu vreau sa apar la stirile de la ora 5 ... cum bine zice dark light) si raspunde scurt si la obiect : are voie sau nu are voie (la cele nemaritate ma refer, ca stiu ca nu trebuie sa ravnesti la nevasta altuia...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...cand de exemplu se da una la el si nu il mai lasa in pace.

... cand isi vede iubita ca il inseala.

... pur si simplu nu are chef sa iasa la plimbare cu prietena.

 

1. Daca e "buna", cum s-ar zice, nu cred ca n-ar fi interesat, macar nitel asa. In schimb, daca e una urata/nasoala si enervanta, la un moment dat probabil i-ar sari capacele si ar trimite-o inapoi de unde a iesit.

 

2. Noh, nu stiu. Depinde... Daca e nepasator... nu-i pasa. Daca e cretin, se imbata bine, ia o lopata sau un ciocan si-i omoara pe amandoi. Apoi se sinucide. Pe urma auzim de el la protv. Daca e fraier, iarta. Daca e sanatos, o termina cu tipa aia, si-si gaseste alta gajica.

 

3. Pur si simplu i-ar spune ca n-are chef de plimbari in ziua aia, dar ca ar putea iesi alta data. De ce nu i-ar spune? Teoretic, o relatie ar trebui sa se bazeze pe respect, intelegere, and stuff.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ca niste amazoane din astea au transformat un fluturas :jester:

 

Desigur ca pot transforma un fluturas. Intr-o molie :hi:

Bine ca esti fluturel

Editat de Catherine25

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...cand de exemplu se da una la el si nu il mai lasa in pace.

... cand isi vede iubita ca il inseala.

... pur si simplu nu are chef sa iasa la plimbare cu prietena.

...daca-i draguta tipa nu cred ca-l va deranja

...daca si el a inselato la randul lui , trece peste , in caz contrar ... daca e rrom o bate, daca e roman...vede el....

...se da ranit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...daca-i draguta tipa nu cred ca-l va deranja

...daca si el a inselato la randul lui , trece peste , in caz contrar ... daca e rrom o bate, daca e roman...vede el....

...se da ranit...

 

 

 

poate sa fie draguta tipa daca prietena lui ii langa el

nu toti baieti trec peste un insel chiar dak la randul lui si el a inselato

sau poate sa zica ca are de invatat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...cand de exemplu se da una la el si nu il mai lasa in pace.

... cand isi vede iubita ca il inseala.

... pur si simplu nu are chef sa iasa la plimbare cu prietena.

my case:1.igornata stupida de genul"chiar este invisibila si inexistenta pt tine,atat in public cat si la tel,mess,si alte metode de abordare.2.cand aude sau isi vede?cand isi vede deja e un caz delicat si nu stiu sa raspund,si sincer nici nu vreau sa stiu:)3.fac ceva ce ele nu pot,in ciuda la"ma doare burta/capul/nu ma simt bine",eu spun"chiar nu am chef azi si ii spun ca imi iau revansa cu ceva mai tentant in zilele ce urmeaza cand sper sa imi revina cheful,iar prin ceva mai tentant ma refer la: sa merg in locul ei preferat(teatru,gradina botanica,restaurant preferat)sa facem activitati care ii vor place ei.exeplele de activitati difera de la caz la caz,nu`mi sariti in cap ca nu va scoateti iubita la teatru:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Ii spui foarte clar ca nu o vrei....daca esti convins ca nu o vrei! Dar daca nu ai "barbatie" in tine sa-i spui macar asta FACE TO FACE atunci esti :good:

2. IN NICI UN CAZ VIOLENTA!!!

3. Ii spui ca nu ai chef si gata. Dar intr-un mod asertiv ca sa inteleaga....daca incepe sa faca "crize"...ii trece cand va vedeti a doua oara :doh:

Editat de prikindel18

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut! am 17 ani.Nu pot spune ca sunt frumos dar nici foarte urat...fetele ma considera "dragut".sunt clasa 11.sa-mi spun povestea: 8) Acum o luna am cunoscut o fata(Andreea) :x pe mess...normal ca ori ce baiat de varsta mea.dupa cateva zile m-am intalnit cu ea :o: .din ziua aia am hotarat sa fim impreuna...a fost perfect.cu ea am petrecut cele mai frumoase momente din viata mea...a fost singura fata care ma facut sa ma simt cu totul special.a fost bine 2 saptamani...cand intr-o zii nu am vorbit cu ea deloc...am fost foarte ocupat si nu am avut timp sa vorbesc si cu ea...in seara aia am primit mesaj si mi-a spus ca ar fii mai bine sa ne despartim ca in viata ei a aparut si fostul iubit si e putin cam bulversata.nu stie ce simte sau pentru cine...imi zicea ca ma iubeste dar nu asa cum o iubesc eu.mi-a spus ca sunt singurul baiat care ia spus de 10 ori pe zii"te iubesc" si poate ca nu ma merita.dar pentru mine ea e singura fata pe care o vreau...dupa ce ne-am despartit am incercat sa-mi vad de viata mea in continuare...mi-am facut o alta prietena in scopul sa o uit si sa trec mai repede peste clipele grele.nu a mers relatia si dupa 3 zile ne-am despartit.acuma mi-au revenit sentimentele,amintirile inapoi si simt ca viata mea nu mai are culoare fara ea.as da orice sa o am dinou.Acum imi este frica sa mai vorbesc cu ea.Cam asta este povestea mea cat mai pe scurt,sper ca ati inteles ce am vrut sa spun,as dori niste sfaturi de la dumneavoastra sa stiu si eu ce voi face in continuare cu viata mea fara ea...va multumesc mult...Danny. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×