Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Sfaturi utile pentru pregatirea unei nunti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aaaaa, sa nu uit

fa-o fara dar

pai cine o mai face cu dar in ziua de azi?

se face cu plic.. :lol2:

ma mai gandesc daca fac cu strigare si galeata pentru bani.. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaah, pai atunci, de ce te mai stresezi? :o:

la tine e usor, dupa cum am mai zis, cu imbracamintea. si ea se rezolva rapid, pana la urma. Cat despre verighete..daca ati facut un tur de recunoastere, si ati retinut ce va place..alegeti si dati comanda. Daca iti permiti, e dragut sa le gravezi cu data nuntii, si ce mai vrei, pe langa :lol2:

 

Fratele meu a dat 1000 euro pentru ornat sala cu flori naturale, scaune, lumanari, fotograf si cameraman. Asta stiu eu, se poate sa mai fie ceva pe langa, mi-a zis in mare. Tipa de care am pomenit ca a facut mai devreme contractul, a dat doar 500 euro.

 

 

Cand iti iei costum, sa faci poze 8)

 

pai cine o mai face cu dar in ziua de azi?

se face cu plic.. :lol2:

ma mai gandesc daca fac cu strigare si galeata pentru bani.. :lol2:

a propos de plic. Dupa ce ai toate confirmarile de la invitati, gandeste'te la asezarea invitatilor. Si pune pe masa numele fiecarui invitat, in dreptul locului, care va servi pe post de plic. La fel, daca iti permiti, sunt niste chestiute dragute in care poti sa le pui, cum ar fi o mini caleasca, sau ce model vrei tu :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a propos de plic. Dupa ce ai toate confirmarile de la invitati, gandeste'te la asezarea invitatilor. Si pune pe masa numele fiecarui invitat, in dreptul locului, care va servi pe post de plic. La fel, daca iti permiti, sunt niste chestiute dragute in care poti sa le pui, cum ar fi o mini caleasca, sau ce model vrei tu :lol2:

sarumana....

hai ca se aduna ceva idei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sarumana....

hai ca se aduna ceva idei...

n-ai pentru ce

pana la "momentul magic", ai timp sa le pui pe toate la punct.

a propos, pe cat e nunta? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

 

 

Buna ziua,

 

 

am si eu o rugaminte...imi puteti recomanda un cameraman si un fotograf pt nunta....ma casatoresc in mai anul viitor si as dori sa incep din timp pregatirile

 

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Casa De Piatra tuturorrrrr ;) !!!!!! Dar mai ales :) Surorii mele care are nunta in 2 sapt ... Shi acu' doar ast sa cante ;) lautarii .. Mult noroc dragi miri :huh: shi scumpe miresici :cheer: Shi sa nu ajungeti asha :lol:

Editat de ClaudiaGlam

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua,

am si eu o rugaminte...imi puteti recomanda un cameraman si un fotograf pt nunta....ma casatoresc in mai anul viitor si as dori sa incep din timp pregatirile

Multumesc

 

In ce localitate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt site-uri de sfaturi pentru viitorii miri, cum sa-si pregateasca nunta, ia multe idei de acolo si pune/le in practica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua,

 

 

am si eu o rugaminte...imi puteti recomanda un cameraman si un fotograf pt nunta....ma casatoresc in mai anul viitor si as dori sa incep din timp pregatirile

 

Multumesc

 

Salut, depinde din ce localitate esti!

 

Grabeste-te cu sala , cameramanul, fotograful si dj-ul!

Eu de exemplu ma casatoresc in august anul viitor si abia am gasit un cameraman bun disponibil.

 

iti recomand un cameraman bun daca esti din zona ardealului:

http://www.radu.at.ua/ sper ca nu e problema ca am pus adresa aici...nu fac reclama doar incerc sa ajut!

Casa de piatra si fericire!

Editat de scorpi_on

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×