Sari la conținut
Forum Roportal
Acamandur

Atractie fatala....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si vanitos

 

o relatie de genul asta se consuma repede :roll:

 

Nu inteleg de ce o relatie trebuie sa dureze vesnic o relatie???

Stimabililor de rutina nu ati auzit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
d-aia ca unii mai ales unele ne dorim stabilitate :doh:

unii???? numa' fustele isi doresc "stabilitate"=fraieru sa ramana sa cotizeze doar intr-un singur camin, in timp ce ea, sa beneficieze si de "stabilitatea" unui alt...sustinator de camin. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unii???? numa' fustele isi doresc "stabilitate"=fraieru sa ramana sa cotizeze doar intr-un singur camin, in timp ce ea, sa beneficieze si de "stabilitatea" unui alt...sustinator de camin. :roll:

 

Interesanta optica ... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca oricui i s'a intamplat, macar o data in viata, sa se simta atat de atrs si orbit de alta persoana incat sa isi piarda discernamantul. Dar ellla are dreptate, trece repede... se consuma la fel de furtunos. Din fericire...sau din pacate. Am trait ceva asemanator.

 

Loc de dat cu pietre :

 

Poate gresesc , insa eu cred ca esentza unei vieti ramane in colectia amintirilor placute ...restul se topeste in uitare oricum ( amintirile neplacute incluse aici !)

Din acest punct de vedere, daca acea relatie "fara noima" ti-a oferit fie si doar zece minute pe care nu le vei uita niciodata ...eu zic ca a meritat

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unii???? numa' fustele isi doresc "stabilitate"=fraieru sa ramana sa cotizeze doar intr-un singur camin, in timp ce ea, sa beneficieze si de "stabilitatea" unui alt...sustinator de camin. :doh:

 

:roll: ..hmm, nasoala viata ai avut

 

Loc de dat cu pietre :

 

Poate gresesc , insa eu cred ca esentza unei vieti ramane in colectia amintirilor placute ...restul se topeste in uitare oricum ( amintirile neplacute incluse aici !)

Din acest punct de vedere, daca acea relatie "fara noima" ti-a oferit fie si doar zece minute pe care nu le vei uita niciodata ...eu zic ca a meritat

 

:o:

da, pai numa' un barbat putea spune asta :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, pai numa' un barbat putea spune asta :doh:

 

Ei, bine ....eu astept sa se gaseasca si interlocutoare feminine sa gandeasca la fel ....

Any takers ? :roll:

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll: ..hmm, nasoala viata ai avut

da, pai numa' un barbat putea spune asta :doh:

EU stiu cel putin un episod din viata ta in care ai ...cum se spune? A, da! "supt de la doua oi"!

Adica ai beneficiat de doua "stabilitati"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand? :roll:

 

eram cu cineva casatorit DAR eu nu aveam decat pe el ... doar el avea doua ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei, bine ....eu astept sa se gaseasca si interlocutoare feminine sa gandeasca la fel ....

Any takers ? :roll:

:doh:

 

da, ai dreptate. Si nu as schimba cu absolut nimic acele clipe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×