Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna dimineata, tuturor!

Se pare ca sunt multe persoane care sunt interesate de Octavian. Are dreptate annisiaalex, este un prieten de nadejede si un om desosebit, insa si prietena lui este o persoana extraordinara. Am avut ocazia sa o cunosc si nu cred ca exista, in opinia mea, o femeie atat inzestrata cum este ea. :spiteful: Si, nici nu am vazut o pereche mai potrivita. Asa ca eu cred ca noi, putem ramane la stadiul de admiratoare, si cam atat.

Oricum, eu astept continuarea stagiunii.

Ce se mai stie de Cristian Rudic? De ce nu mai apare pe scena?

 

Tu esti lesbi,cumva? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu vei revedea Tosca... si mie imi era dor de V. Fizesan, dar asta este!!! cat despre Don Giovanni.... nu mi-e dor de opera respectiva cat de Sorina Munteanu!!! Mare pacat ca nu face ea Abigaille in Nabucco!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu esti lesbi,cumva? :crazy:

 

Oana draga, cred ca ai o problema in a intelege anumite situatii. Daca admiri o persoana de acelasi sex, nu inseamna ca trebuie sa fii homosexual/lesbiana. In sfarsit, nu ma intereseaza atat de mult pareri limitate. Dar, spre informarea ta, Oana, pe prietena lui Octavian o cunosc prin intermediul unui prieten foarte bun, si, crede-ma pe cuvant de "lesbiana"( :roll: ), ca este o femeie extraordinara. Si, daca vrei sa stii parerea mea, Octavian nu o merita. Si, nu voi mai aborda acest subiect, care pare sensibil pentru unele.

Sa ne simtim bine, deseara, la spectacol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oana draga, cred ca ai o problema in a intelege anumite situatii. Daca admiri o persoana de acelasi sex, nu inseamna ca trebuie sa fii homosexual/lesbiana. In sfarsit, nu ma intereseaza atat de mult pareri limitate. Dar, spre informarea ta, Oana, pe prietena lui Octavian o cunosc prin intermediul unui prieten foarte bun, si, crede-ma pe cuvant de "lesbiana"( :friends: ), ca este o femeie extraordinara. Si, daca vrei sa stii parerea mea, Octavian nu o merita. Si, nu voi mai aborda acest subiect, care pare sensibil pentru unele.

Sa ne simtim bine, deseara, la spectacol.

 

 

si sa ne impartasim impresiile dupa spectacol!!! Auditie/vizionare placuta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna dimineata, tuturor!

Se pare ca sunt multe persoane care sunt interesate de Octavian. Are dreptate annisiaalex, este un prieten de nadejede si un om desosebit, insa si prietena lui este o persoana extraordinara. Am avut ocazia sa o cunosc si nu cred ca exista, in opinia mea, o femeie atat inzestrata cum este ea. ;) Si, nici nu am vazut o pereche mai potrivita. Asa ca eu cred ca noi, putem ramane la stadiul de admiratoare, si cam atat.

Oricum, eu astept continuarea stagiunii.

Ce se mai stie de Cristian Rudic? De ce nu mai apare pe scena?

 

Scuze,pentru remarca facuta dar a fost doar o gluma.Nu credeam ca te va ofensa ,dimpotriva. Se pare ca nu ai simtul umorului si ai adus conversatia intr-un punct penibil. Cred ca nu mai are rost discutia pe care as fi dorit-o amicala.

Bye!Bye! :pash:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scuze,pentru remarca facuta dar a fost doar o gluma.Nu credeam ca te va ofensa ,dimpotriva. Se pare ca nu ai simtul umorului si ai adus conversatia intr-un punct penibil. Cred ca nu mai are rost discutia pe care as fi dorit-o amicala.

Bye!Bye! :crazy:

 

Scuzele sunt acceptate. Cat priveste simtul umorului, e discutabil de ambele parti :tease: Iar in privinta penibilului, fara comentarii. Aportul meu la postarile tale, a fost pur de intrajutorare. Sunt foarte feminista si nu imi pare corect ca o femeie sa nu cunoasca anumite aspecte(spre ex, ca Octavian are o relatie foarte serioasa). In special, ca am observat ca nu te intereseaza doar profesional. Daca doresti sa accepti acestea bine, daca nu, asta e. Si, tot amical iti spun toate astea, crede-ma. :tease:

In spectacolul de aseara, am avut senzatia ca dirijorul nu era in apele lui.

 

P.S. Chiar ar fii cazul sa incetam sa ne adresam anumite replici, putem parea putin disperate. Si, nu vrem asta, nu?

:lol2:

Editat de ola1801

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai dreptate. Insa, Moisiuc a fost bun, dupa parerea mea.

 

Moisiuc este bun intotdeauna!! mie mi s-a parut ca totusi in Nabucco nu a fost in apele lui! o fi fost racit, dar oricum, el ramane ca intotdeauna extraordinar! la capitolul basi stam bine deocamdata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incercati si aici! ;) merita! forum ort

 

Ai dreptate. Insa, Moisiuc a fost bun, dupa parerea mea.

 

 

sigur ca da! Moisiuc si Mara sunt cei mai buni! :o:

 

din pacate nu vei revedea Tosca... si mie imi era dor de V. Fizesan, dar asta este!!! cat despre Don Giovanni.... nu mi-e dor de opera respectiva cat de Sorina Munteanu!!! Mare pacat ca nu face ea Abigaille in Nabucco!!!

 

 

nici Tosca si nici Vaduva Vesela... pacat :D

 

Lasa ca avem deseara o Silvia in germana... :stars:

 

Ola, tuturor!

 

Sunt din Tm si ma bucur sa va cunosc.

Draga Oana, doresc sa iti dau si eu cateva informatii despre Octavian Vlaicu. Este asa cum a zis si Marita si pe deasupra are si o prietena , o legatura foarte serioasa din cate stiu eu. Si, prietena lui este o femeie foarte frumoasa.

Cat priveste stagiunea asta, mie mi-au placut Turandot si Aida. Patrizio nu are o voce foarte buna dar se vede ca munceste.

In schimb, imi place din ce in ce mai mult Marius Manea. Are un potential fantastic.

 

Marius Manea alaturi de new-york-eza Patricia Seymour straluceste... :( Ai dreptate, are potential!

 

Cel mai bun cantaret de opera este Octavian Vlaicu!

 

 

oooo, da... tare mai cunosc eu pe cineva care zice asta des... oare esti tu?? incepe cu B...numele tau? :crazy:

daca nu, se vede ca are fane Vlaicu asta... si dă saruturi in stanga si-n dreapta... cea cu numele B... a primit la ultimul spectocol, Nabucco, niste pupici de toata frumusetea... awch :tease:

 

Am vazut My fair lady si ai dreptate, Octavian a avut o prestanta f buna. Mie imi place de Marius Manea ca si tenor.

Alte informatii interesante? In ce sens? Dar cred ca mai bine ne scriem pe mail despre aceste amanunte. Nu cred ca intereseaza pe toata lumea informatiile despre Octavian. Al meu este acelasi cu id-ul, pe yahoo.

 

 

ooo, cum sa nu intereseze?? aoleu, pai uite cate fanatice sunt aici... mey, da ce au astia 2 de atrag atate? Vlaicu si Rudic... Eh, la Rudic ajungi mai greu... uite-te doar la ultima iubita, blonda (nu dau nume ca nu se stie), si vezi ce preferinte are... :rot: Si la frumoasa lui Manea... :) Talentati baieti... :roll:

 

Buna seara! Daca va mai intereseaza cand este nascut Octavian Vlaicu, va pot spune ca pe 1 decembrie. Suntem buni prieteni si, intr-adevar, este o persoana deosebita si un prieten de nadejde! Toate bune!

 

 

buni prieteni?? ai girja ca sar pe tine fetele indragostite de Octi... foarte bine ca il cunosti, cred ca stiu cine esti...

Editat de markala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×