Sari la conținut
Forum Roportal
ea_adita

La ce se uita prima data barbatii atunci cand vad o femeie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai fac o scanare scurta si simpla:

fata, imbracaminte (isi imagineaza rapid ce se afla sub imbracaminte), apoi asteapta nerabdatori sa articuleze cuvintele acea individa.

urmatorul pas... asteapta sa articuleze el! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deh mai laurent...stiu io ce sa zic?

 

pun pariu cu tine ....daca-ai fi vazut tu tiganga in sute de fuste si cu cocosei de aur la gat pe care am vazut-o eu nu te-ai mai fi uitat la haine.....

...eu atunci nici nu stiam cum sa reactionez cand s-a uitat la mine....

super frumoasa...super....\par negru lung cu ochi albastri..saniiii...nu mai zic..

ma gandeam in sinea mea...ce s-ar intampla daca vine la mine....cum reactionez....

si am aflat ca era si studenta.......

de ce era imbracata asa?......era o serbare,,sau ceva de genul...

 

 

Dom` doctor, cunoastem opiniile dvs. relativ la o anumita minoritate etnica...nu ne-am mirat astfel, afland cat de stupefiat ai fost de frumusetea femeii... afla totusi, ca, oricat de frumoasa ar fi, oricat de stralucitoare ar fi frumusetea sa fizica, cred din tot sufletul ca exista barbati in lumea asta care, vazand ca apartine unei anumite etnii (rroma, in cazul de fata), ar lua-o in alta directie rapid stapanindu-si cu greu dezgustul. posibil ca si mr Laurent face din acest grup de barbati. sau nu. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dom` doctor, cunoastem opiniile dvs. relativ la o anumita minoritate etnica...nu ne-am mirat astfel, afland cat de stupefiat ai fost de frumusetea femeii... afla totusi, ca, oricat de frumoasa ar fi, oricat de stralucitoare ar fi frumusetea sa fizica, cred din tot sufletul ca exista barbati in lumea asta care, vazand ca apartine unei anumite etnii (rroma, in cazul de fata), ar lua-o in alta directie rapid stapanindu-si cu greu dezgustul. posibil ca si mr Laurent face din acest grup de barbati. sau nu. :flowers:

 

nu cred, sincer!

Daca tipa e curata, ingrijita si chiar atragatoare, eu cred ca s-ar inscrie intr-o relatie uimitor de scurta, e adevarat, dar important e ca nu ar trece peste, si ca ar marca-o!

:yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu ma mai uit si daca are sexul frumos, inchis ermeteci buza inbuza, daca o are urata..bleah

 

 

 

pe tine nu te-am inteles...la asta te uiti tu prima oara? :doh: :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-o luam cu inceputul. Deci din fata, sanii fiinca sunt la nivelul ochilor...si din spate? posteriorul...altceva? hmmmm ochii oglinda sufletului...

la ce se uita prima data barbatii?

 

Inceputul propus de tine nu este bun...

 

Barbatii NU se uita la ceva anume cand intalnesc o femeie.

In schimb le sare in ochi imediat (instinctual) o femeie cu forma de clepsidra.

Abia dupa aia realizeza ca au in fata o talie subtire care contrasteaza cu solduri late si piept generos.

 

Instinctual "solduri late si piept generos" inseamna o femeie buna de facut copii...de perpetuat specia.

Nu sariti pe mine cu critici (!!!)...teoria asta fost demonstrata de un prof cu mustati pe Explorer chanel...si cred ca are dreptate.

 

Altfel privind la ea (noi baietii) de mai departe in timp ce ne apropiem...daca incepe sa isi aranjeze parul, sa isi schimbe pasul...inseamna ca ne-a vazut si cere cel putin o aprecire din mers.

Adica ...prin limbajul gesturilor...ea vrea sa ne intrebe daca arata bine. Asta nu inseamna ca vrea sa fie "agatata".

 

Este bine ca atunci cand intalnim o femeie, cand vedem o femeie, cand ne intereseaza o femeie sa ne uitam in ochii ei si

sa-i zambim. O sa se simta bine si o sa gandeasca ca s-a imbracat si machiat bine dimineatza cand a plecat de acasa.

 

Of...femeile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dom` doctor, cunoastem opiniile dvs. relativ la o anumita minoritate etnica...nu ne-am mirat astfel, afland cat de stupefiat ai fost de frumusetea femeii... afla totusi, ca, oricat de frumoasa ar fi, oricat de stralucitoare ar fi frumusetea sa fizica, cred din tot sufletul ca exista barbati in lumea asta care, vazand ca apartine unei anumite etnii (rroma, in cazul de fata), ar lua-o in alta directie rapid stapanindu-si cu greu dezgustul. posibil ca si mr Laurent face din acest grup de barbati. sau nu. :D

:bye:

Spre surprinderea ta ,nu as lua-o in directie opusa .

Iar daca unii ( doar unii) dintre voi asociaza ,vazut ,placut ...sex , :D nu e vina mea ,gusturile vestimentare nu se comenteaza. Adevarat ca este de apreciat o femeie ce stie sa se imbrace ,chiar daca nu este in Little Black .Rafinamentul si stilul este apanajul clasei educate, nicidecum a vulgului. Asta ma dezgusta ,nu etnia. Poate daca as fi dominat de instinctele animalice .. :P

..si mai ma uit la ..pantofii .. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatii NU se uita la ceva anume cand intalnesc o femeie.

In schimb le sare in ochi imediat (instinctual) o femeie cu forma de clepsidra.

Abia dupa aia realizeza ca au in fata o talie subtire care contrasteaza cu solduri late si piept generos.

Subscriu. :bye: Cu amendamentul că s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×