Sari la conținut
Forum Roportal
ea_adita

La ce se uita prima data barbatii atunci cand vad o femeie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acu` sa nu exageram... cand se uita la mine sefu` cu privirea aia... care spune: "ce dreacu stai ca proasta-n targ si nu te misti mai repede" sau " nu ai facut treaba cum trebuie... nu te straduiesti destul", nu-mi place. Ba din potriva, as vrea sa nu-i mai vad privirea aceea vreodata. Si sa stiti ca ma straduiesc ... cat pot... :vava:

 

Nu exageram eu faceam referire doar la aceea categorie care privesc o femeie ca pe o incantare a ochilor a mintii si a tot ce vreti voi.... :vava:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca dumneavoastra aveti o adevarata problema cu tinuta femeilor . Cat priveste un interviu consider ca bunul simt al fiecaruia ar trebui sa-i dicteze un minim de decenta .

Cat priveste decolteul care lasa sa se vada o mica portiune a ceea ce se afla in interior iertat sa-mi fie dar consider ca este chiar frumos si-ti pune un pic imaginatia la incercare :vava:

poti detalia?????? :vava: :P :vava:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca dumneavoastra aveti o adevarata problema cu tinuta femeilor . Cat priveste un interviu consider ca bunul simt al fiecaruia ar trebui sa-i dicteze un minim de decenta .

Cat priveste decolteul care lasa sa se vada o mica portiune a ceea ce se afla in interior iertat sa-mi fie dar consider ca este chiar frumos si-ti pune un pic imaginatia la incercare :vava:

 

Totul consta in inovatie si imaginatie! Nu dispera! ... Fara doar si poate decolteurile! Un decolteu, in cazul tau nu va face decat sa amplifice mica ta taina ... :vava:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-o luam cu inceputul. Deci din fata, sanii fiinca sunt la nivelul ochilor...si din spate? posteriorul...altceva? hmmmm ochii oglinda sufletului...

la ce se uita prima data barbatii?

 

Hmm... pai e simplu. La faţă se uita prima dată. Sa nu fie cu bube şi etc :vava:

Poţi să ai s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Grea marturisire. Ce ar fi daca ai incerca sa gasesti tu o alta solutie pentru a-ti imbunatati capacitatea de concentrare? :jester: Ce e asa de greu de inteles ca unele femei se simt bine imbracate asa? Si nu altfel? Si pur si simplu se vor simti jignite daca faci astfel de observatii si vor evita sa lucreze cu tine. Sau vor lucra nesatisfacator. :(

 

Dar nu trebuie sa-mi raspunzi pen ca stiu ce ziceai referitor la acest subiect la topicul despre viol. :(

Vezi că avea [qusay] o descriere excelentă pentru realităţile lumii

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×