Sari la conținut
Forum Roportal
9lives1left

ce ar fi daca am desfiinta dragostea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stii ce ar fi? Ar fi exact intunericul de dinaintea facerii lumii. Eu nu inteleg cum naiba pot sa se gandeasca unii la asa ceva. fFatilor, chiar n-aveti ce face, go get a life :P :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahahaaaaaaa...ha

as vrea sa va pot arata ce inseamna sa iubesti...din tot www. roportal.ro slash forum din PACATE dupa parerea mea ... stiu sa iubeasca : HER, ravl, marlboro, si poate inca 2 sau 3 femei...in rest... as vrea sa va arat ce inseamna sa iubesti...cata durere implica lucrul asta...cata angoasa...cata...dar ce vorbesc eu aic...probabil restul forumului se va simti lezat ca nu a fost nominalizat...pentru toti astia am o singura urare: IUBITI...cu adevarat...din tot sufletul...si vedeti exact cata bucurie va va aduce lucrul asta...

rog un moderator sa inchida topicul...

adio roportal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hahahaaaaaaa...ha

as vrea sa va pot arata ce inseamna sa iubesti...din tot www. roportal.ro slash forum din PACATE dupa parerea mea ... stiu sa iubeasca : HER, ravl, marlboro, si poate inca 2 sau 3 femei...in rest... as vrea sa va arat ce inseamna sa iubesti...cata durere implica lucrul asta...cata angoasa...cata...dar ce vorbesc eu aic...probabil restul forumului se va simti lezat ca nu a fost nominalizat...pentru toti astia am o singura urare: IUBITI...cu adevarat...din tot sufletul...si vedeti exact cata bucurie va va aduce lucrul asta...

rog un moderator sa inchida topicul...

adio roportal

he he .. :blink: de unde stii tu ca numai ei stiu sa iubeasca ..sau destainuit sau ..experientele tinereti ? :P

..te cam aventurezi sa spui ca ceilalti nu stiu a iubi..

..fiecare stie sa iubeasca in felul lui , are propriile trairi si sentimente ,propriile sisteme de valori si vede ce a ce isi doreste ..asa ca ..difera mult .:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hahahaaaaaaa...ha

probabil restul forumului se va simti lezat ca nu a fost nominalizat

adio roportal

Eu nu :blink: . De unde sa stii tu ce simt sau ce nu simt eu,cu cata intensitate traiesc, cat de vie e o floare in ochii mei ...?Nu ma simt deloc lezat,jignit etc.

 

Avand in vedere ca-s user roportal imi permit sa-ti spun si eu adio :P nu inainte de a-ti da un sfat -scuza-mi tupeul - precedat asa cum e frumos de o mica explicatie :Toate astea vor trece:tot ce simti tu acum,vrei nu vrei va trece iar dupa, tu ca om vei fi schimbat;vei fi mai bun decat acum sau vei fi mai rau.Sfatul meu este - inca odata cer scuze pentru tupeul de a da unul- ; Nu te maturiza afectiv.Aici ramai copil.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×