Sari la conținut
Forum Roportal
heartangel

Daca nu ma mai iubeste, atunci de ce (inca) se mai gandeste la mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna! Nu nu m-ai suparat cu raspunsul tau pe care mi l-ai dat. Poate ai dreptate!

E mai bine sa uit, sa-l las nabii si sa-mi vad de viata mea!

In fond, baieti mai exista pe lumea asta, nu? Poate ca o sa rasara si soarele pe strada mea pana la urma...

Ceea ce vreau sa spun este ca, desi, noi, femeile, ne lasam conduse de instinct, si nu de ratiune, tot noi suferim pana la urma! Dar oare, pe undeva, nu e si vina lor aici daca fac chestiile astea si se joaca cu noi, cu mintea noastra?....

Sincer, sper ca pe viitor sa deshid mai bine ochii, sa nu mai cad in aceeiasi capcana. Cat despre el, acel individ, nu cred ca o sa se schimbe vreodata. Asta o spun deschis. Chiar ma gandesc oare cu cate tipe a mai inselat-o pe prietena lui????? Iar daca as cunoaste-o personal, chiar i-as spune ce poama de prieten are si cu ce se ocupa el pe la spatele ei.... Chiar ar merita o asa razbunare!!!!!!!!!!!!!!!

Dar, vorba aia, acum o sa tin capul sus, o sa fiu indiferenta cu el (asta sunt sigura ca o sa mearga.... indiferenta stiu ca doare!) si o sa merg mai departe, nu ma mai las atrasa in asa-zisele "jocuri de culise"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E mai bine sa uit, sa-l las nabii si sa-mi vad de viata mea!

In fond, baieti mai exista pe lumea asta, nu? Poate ca o sa rasara si soarele pe strada mea pana la urma...

Ceea ce vreau sa spun este ca, desi, noi, femeile, ne lasam conduse de instinct, si nu de ratiune, tot noi suferim pana la urma!

Buna dmineata! Acu' te-ai trezit? Ce vrei sa mananci la breakfast? :cry: :cry: :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna dmineata! Acu' te-ai trezit? Ce vrei sa mananci la breakfast? :cry: :doh: :blink:

Acum si-a dat seama ca realitatea e cruda :cry:

Da chiar,'morning!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca de abia acum m-am terzit la realitate! Dar, vorba aia, mai bine mai tarziu decat altadata, nu? Parca asa era zicala.... Ok, cred ca asta o sa-mi fie invatatura de minte, si altadata sa fiu mai atenta cu cine ma "inham"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma scuzati ca de abia acum m-am terzit la realitate! Dar, vorba aia, mai bine mai tarziu decat altadata, nu? Parca asa era zicala.... Ok, cred ca asta o sa-mi fie invatatura de minte, si altadata sa fiu mai atenta cu cine ma "inham"!

Nu trebuie sa iti ceri scuze in fata nimanui. Si da,este important ca te-ai trezit la realitate,in final.E esential.Spre deosebire de altii,care au dormit toata viata.

Felicitari!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe viitor cauta sa ai o relatie cu o persoana care nu e implicata intr-o alta relatie si nici nu are caracter aventurier si fugi cat poti de relatiile care incep cu "nu ne implicam prea mult". asta daca vrei sa ai o relatie frumoasa, armonioasa. si evita sa fie coleg de serviciu. astfel de relatii functioneaza foarte greu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe viitor cauta sa ai o relatie cu o persoana care nu e implicata intr-o alta relatie si nici nu are caracter aventurier

Asa, ca mine, veeeeeeeeeezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de fapt nu te a iubit niciodata..pentru el ai fost doar o aventura din moment ce ti a spus de la inceput sa nu va complicati..adica doar atractia si distractia....un singur lucru iti spun..esti destul de mare sa stii ce vrei de la o relatia asa k lasa i deoparte pe aventurieri si cauta un tip care sa te iubeasca si sa fie dispus sa se complice fiindca noi fara sa vrem investim si sentiment si ar fi pacat sa mai suferi iar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×