Sari la conținut
Forum Roportal
Al3xx

problema de cuplu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

schimbarea tre sa fie lina, sa nici nu observe cand nu mai speli tu vasele ci o face ea regulat ...

 

acum...cand ajunge acasa desfa o sampanie si du-o direct in pat si da-i o palma la curutz ca e chiuveta plina... apoi vedeti voi :suicide:

 

nu le are cu alcoolul...ma rog de ea sa bea cand iesim in club sau la vreo petrecere...iar sampanie nici nu cred ca se va atinge de ea .

Editat de Al3xx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am inteles problema ta?

Ai parte de sex o data pe saptamana ? Atunci de ce te plangi ?

Problema e ca ea nu se simte bine ...

Cum sa nu o ajuti in casa ? pai daca ea vine obosita de la serviciu .. si tu nu o ajuti eu spun ca nu mai pupi sex inca 3 saptamani de acum inainte :suicide:

Las-o mai mult fara sex .. nu o stresa si nu o bate la cap ... Eventual ajut-o sa aibe un concediu prelungi acasa... sa se relaxeze. Iti garantez ca o sa ai sex in fiecare seara.

NU e o problema de cuplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba e ... daca-si gaseste fomeia un barbat mascul el ce face? spala vase ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:suicide: :P 8) Am spus o data pe saptamana in cel mai fericit caz ! Sa o las mai mult fara sex.......Pai daca ar fi dupa ea, probabil ca si-ar aduce aminte peste vreo trei luni . Concediu prelungit acasa, sa se relaxeze . Pwuahahahaha ma faci sa rad . Pai sunt eu seful ei cumva ? Si daca si-ar lua concediu ar face-o sa plecam undeva eventual, nu sa stea acasa .

 

Multe sfaturi in contradictoriu pe aici...dar ma rog....asta e ideea acestui forum , fiecare sa isi dea cu parerea .

Editat de Al3xx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:suicide: :P 8) Am spus o data pe saptamana in cel mai fericit caz ! Sa o las mai mult fara sex.......Pai daca ar fi dupa ea, probabil ca si-ar aduce aminte peste vreo trei luni . Concediu prelungit acasa, sa se relaxeze . Pwuahahahaha ma faci sa rad . Pai sunt eu seful ei cumva ? Si daca si-ar lua concediu ar face-o sa plecam undeva eventual, nu sa stea acasa .

 

Multe sfaturi in contradictoriu pe aici...dar ma rog....asta e ideea acestui forum , fiecare sa isi dea cu parerea .

Eu spun ce a functionat in cazul meu ;)

Acum daca nu vrei, nu vrei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu spun ce a functionat in cazul meu :suicide:

Acum daca nu vrei, nu vrei...

e o mica diferenta...barbatul daca vrea prea mult sex e obsedat si daca nu vrea destul e impotent...

femeia daca nu are chef e obosita sidaca vrea prea mult e "dezghetata"...

asa ca nu prea ai cum compara:P

-desigur sunt niste afirmatii intr-un total si complet spirit de gluma-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am incercat diverse : aproape de fiecare data o astept cu masa facuta , un masaj, o baie calda si plina de spuma , flori...toti de la servici de la ea se uita intr-un fel cand apar cu un buchet de trandafiri .

 

valeu , eu zic sa'ti lasi si numarul de telefon, sigur se vor gasi si pizmoase :P

 

Poate o ai prea mica 8) ... glumeam ...

 

mdea ... poti sa sti ? :suicide:

 

Cu alte cuvinte rolul barbatului este sa f.ta si sa se distreze... daca face chestii casnice ... femeia il lasa? ;) Nu de alta dar a mea nu functioneaza asa; poate ar trebui sa-i fac un upgrade

depinde de platforma, daca'i un p4 mai merita sa investesti ceva, astfel ... ;)

 

 

 

acum serios, poate ca lipsa libidoului sa fie o probleama, lipsa determinata de stres .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e vorba ca nu vreau....nu va da rezultate ! Stiu sigur !

hai altfel...incearca sa mai variezi si tu lucrurile...oricum de discutat trebuie sa discuti cu ea, pentru ca numai asa poti afla ce nu e in ordine...vreo problema tre sa fie, ca din cate imi aduc eu aminte sexul e o activitate oarecum placuta...parca... :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×