Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,

 

Sper ca nu o sa radeti de ceea ce vreau sa intreb.

Am auzit zilele trecute ca ar exista un tratament cu produse pe baza de propolis, ceara de albine (produse apicole, in general) care ar ajuta la marirea sanilor. Ati auzit de asa ceva? Sau sunt doar mituri?

[snapbacca]40905[/snapbacca]

 

 

 

Daca vrea cineva intr-adevar sani mai mari ...vorbesc cu fetele....atunci mancati marar ....cat se poate de mult....stiu ca multe persoane nu-i agreeaza nici macar mirosul ...apai gustul dar incercati....chiar are efect.

Pentru baieti ....recomand pentru intarirea .......HREANUL .

BAFTA !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vrea cineva intr-adevar sani mai mari ...vorbesc cu fetele....atunci mancati marar ....cat se poate de mult

[snapbacca]49762[/snapbacca]

...mda..... :wub: mancati voi marar la cailogram ca poate dau altele peste voi. De cancer de san ati auzit? E adevarat ca mararul contine un procent ridicat de fitoestrogeni. Se mai stie si ca estrogenii sunt hormoni care joaca rol in instalarea caracterelor fizionomice tipice feminine. Insa excesul bombardarea organismului cu estrogeni duce la aparitia cancerului de san. Cercetarea inca se mai lupta sa faca lumina in aceasta privinta. Parerile sunt impartite insa atata timp cat nu exista ceva cert ar fi mai bine sa fim mai prevazatori cu ce introducem in organism. Asa ca opinia mea este: sunt si barbati carora le pace sanul mic. Si apoi persoana cu care vrei sa fii tu e normal sa te placa la interior. Ambalajul de cele mai multe ori inseala. Si cand desfaci conserva sa-ar putea sa ai mari si neplacute surprize.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[......] Si cand desfaci conserva sa-ar putea sa ai mari si neplacute surprize.

[snapbacca]50634[/snapbacca]

Ce fain... ce romantic..."...si el incepu a o desface din haine ca pe o conserv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce fain... ce romantic..."...si el incepu a o desface din haine ca pe o conserv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca cel mai bine.. si sanatos lucru e sa lasi prostiile astea deoparte... lumea te place in felul tau de a fi... nu numai fizic... si mai ales nu numai ca ai sanii mari sau mici... asa te-a dat Dumnezeu... asa sa si ramai... nimeni nu e prefect... so... las-o balta :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

 

Sper ca nu o sa radeti de ceea ce vreau sa intreb.

Am auzit zilele trecute ca ar exista un tratament cu produse pe baza de propolis, ceara de albine (produse apicole, in general) care ar ajuta la marirea sanilor. Ati auzit de asa ceva? Sau sunt doar mituri?

[snapbacca]40905[/snapbacca]

 

sanul este in mare parte grasime si mult mai putin glanda si tesut mamar..deci..cu cat te ingrasi ar trebui sa-ti creasca si sanii..dar :blinca: cine ar vrea sa fie grasa..nu-i asa?

si da..ce ai auzit tu nu sunt mituri.intr-adevar exista anumite pastile care contin fito-estrogeni care ajuta la marirea sanilor,dar nu te astepta la rezultate spectaculoase.Si mai au si reactii adverse pe deasupra

ar mai fi si tratamentul cu un contraceptiv(Diane 35) si Spironolactona..dar..de asemenea..nu te poti astepta la rezultate spectaculoase..

toate astea combinate si cu sport(exista exercitii speciale pentru pectorali)

dar singura metoda eficace este implantul mamar..care nu este decat pentru persoane foarte hotarate pentru ca implica foarte multe(bani muuuuulti,dureri,cicatrici...)

sfatul meu este sa mergi la un medic endocrinolog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu esti nemultumita ca ai sani mici......iar eu asemeni Dulcineei sunt nemultumita ca ii am prea mari ca sunt nevoita ca port sutien la aproximativ orice maieut pe caldurile astea.... :o: .......pentru micsorare o fi vre`o metoda ? :huggles: ......Daca da spuneti`mi`o si mie va rog  :soc:

[snapbacca]49343[/snapbacca]

 

din nou..singura metoda eficace este operatia estetica de mamoplastie..dar la fel ca la implant implica bani multi(mai putini ca la implant,e adevarat) si cicatrici mult mai mari...

in rest...slabitul..e singura metoda..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ANTICONCEPTIONALELE...!! :tease:

[snapbacca]60647[/snapbacca]

 

Ideea era doar sanii sa fie mai mari.Nu TOTUL!! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ideea era doar sanii sa fie mai mari.Nu TOTUL!! :tease:

[snapbacca]60649[/snapbacca]

::-: .aici ai dreptate,cea mai buna metoda..nu cred ca chiar este..sunt multe medicamente..sau..chirurgia palstica..dar..nu sunt bune..efectul..se vede pe timp scurt,cel mai bine este sa te impaci cu tine insuti :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×