Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu am sanii ft mici, atat de mici incat la mamografie nu avea asistenta ce sa supuna analizei...a iesit din a 3 a incercare :evil:. Marturisesc ca am momente cand sunt complexata, mai ales cand umblu tot orasul sa imi gasesc un sutien pe "micimea" mea :). Intradevar, si eu am auzit multi baieti care ziceai ca sunt mai interesanti si mai sexy sanii mai mici, mai ales ca aceste gen de fete sunt in general si slabutze, dar am crezut ca zic asa ca sunt si eu de fata si vor sa ma faca sa ma simt mai bine :("

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ii am numa` buni....nici prea mici,nici prea mari,potriviti....aveam si eu probleme cand eram mai mika,si mai am o kestie:nu prea port sutien....e mai bine si mai simplu fara....parerea mea......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ii am numa` buni....nici prea mici,nici prea mari,potriviti....aveam si eu probleme cand eram mai mika,si mai am o kestie:nu prea port sutien....e mai bine si mai simplu fara....parerea mea......

 

 

Pai este mai simplu si mai bine, dar unele nu se pot lipsi de el din cauza de "atarnare"...eu nu ma pot lipsi de el (normal ca de cel cu cat mai mult burete) din motive de...lipsa :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai este mai simplu si mai bine, dar unele nu se pot lipsi de el din cauza de "atarnare"...eu nu ma pot lipsi de el (normal ca de cel cu cat mai mult burete) din motive de...lipsa :-
Ah,eu una port doar sutiene din dantela,nu push up....pt k imi face sanii prea mari push`up`ul...hihi...

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ah,eu una port doar sutiene din dantela,nu push up....pt k imi face sanii prea mari push`up`ul...hihi...

:-

 

Te invidiez...dar nu cu rautate :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te invidiez...dar nu cu rautate :-
Nu ai de ce,fiecare e frumos in felul lui...sunt convinsa....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place..aici toata lumea e optimista...dar si cand te afli intr-o situatie mai nashpa...cum ar fi la plaja...in costum de baie..nu am ce expune...am sanii prea mici....aici ce pot face??...e nashpa :clap:

 

si aratati-mi si mie baieti care cred k sanii mici sunt sexy....sincer am auzit k asa se spune...dar nu am intalnit nici unul... :haha:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

draga sweet_aly22 , te rog mult de tot sa-mi dai informatii despre contur .am auzit si eu ceva si nu sint sigara daca merita . ;) stii ceva concret despre marar? :">

 

Ghiocel te-as ruga mult daca vrei sa-mi dai informatii despre superbust. :P a auzit cineva despre bestbust ;) ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si aratati-mi si mie baieti care cred k sanii mici sunt sexy....sincer am auzit k asa se spune...dar nu am intalnit nici unul... whistling.gif

 

Uite o sa-ti raspunda un baiat... ;) Eu kred ca si sanii mici sunt sexy... depinde cat de isteatza e cea care ii poseda

 

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite o sa-ti raspunda un baiat... :lol2: Eu kred ca si sanii mici sunt sexy... depinde cat de isteatza e cea care ii poseda

 

:lol2:

 

Deci eu sunt numai buna :lol2: :P :good:

 

si aratati-mi si mie baieti care cred k sanii mici sunt sexy....sincer am auzit k asa se spune...dar nu am intalnit nici unul... :haha:"

 

Draga mea, eu cunosc o multime de barbati carora le plac sanii mici si o spun cu siguranta ca nu mi-au spus-o numai ca sa ma faca sa ma simt bine :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×