Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,

 

Sper ca nu o sa radeti de ceea ce vreau sa intreb.

Am auzit zilele trecute ca ar exista un tratament cu produse pe baza de propolis, ceara de albine (produse apicole, in general) care ar ajuta la marirea sanilor. Ati auzit de asa ceva? Sau sunt doar mituri?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eeeee mai cautati exista asa ceva pe baza de plante ,eu am incercat asa ceva si a avut cat de cat rezultate dar am renuntat pentru.ca imi este lene sa il fac ,acesta este pe baza de marar ulei de marar ,radacina de lemn dulce si altele daca este interesat cineva sa imi scrie,acum nu prea mai am timp sa stau... scuze

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu vrei sani mai mari, iar eu vreau mai mici...omul niciodata nu e multumit cu ce are.. ar trebui sa multumim ca macar sunt sanatosi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca povestile astea cu marirea sanilor sunt la fel cu gogonelile prezentate de unii, cu pastile - minune care maresc ... barbatia. :good: !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hey Brindusa, nu se merita sa cheltuiesti nici un leu ptr. asa ceva, crede-ma, nimic nu da rezultate decit, operatia cu implant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da nu va condamn ,dar pana nu incercati nu stiti cu siguranta ,eu cum v-am mai scris asa este iti cresc dar nu la ce te astepti tu poate .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai bine e sa renunti la toate aceste metode pentru ca nu stii daca isi vor face cu adevarat efectul si nici nu stii ce efecte adverse pot avea......si in plus cine o sa te placa nu o sa te placa pentru ca ai sani mari......

Tu esti nemultumita ca ai sani mici......iar eu asemeni Dulcineei sunt nemultumita ca ii am prea mari ca sunt nevoita ca port sutien la aproximativ orice maieut pe caldurile astea.... ^_^ .......pentru micsorare o fi vre`o metoda ? :- ......Daca da spuneti`mi`o si mie va rog :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

::-: ::unsure::

M-ar interesa cateva tratamente (cat mai naturale) pentru ingrijirea parului.

[snapbacca]11150[/snapbacca]

 

5 galbenusuri+3 linguri de ulei de masline(e si in functie de lungimea parului) se intind pe pielea capului si pe fire(cat ajunge) - ca la vopsire. Se acopera cu celofan, se inveleste capul cu un prosop si se sta asa30 de minute. Se spala capul, parul, se clateste bine si totul e oca. saptamanal!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×