Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu cred ca ar fi indicat sa incerci tratamente pentru marirea sanilor. cu ce te vei fi mai multumita? nu trebuie sa ai complexe din aceasta cauza....

am auzit numerosi baieti caer spuneau ca fetele cu sanii maci sunt sexy, asa ca nu merita sa-ti risti sanatatea pentru un moft.

cat despre implanturi....nu sunt de acord cu ele, deoarece sunt foarte riscante, de la o banala operatie de crestere a sanilor poti ajuge sa faci complicatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai.. eu de ex am sanii mici.. dar nici nu ma gandesc sa mi`i maresc.. e bine asa.. m`am obisnuit cu ei.. si prietenului meu ii plac asa cum sunt :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am folosit uleiul de masaj superbust ,nu am avut rabdare sa il folosesc decat o luna ,rezultatele erau vizibile dar au disparut la scurt timp ,de asemenea pot spune ca s-au marit cu un numar de la diane 35 iar acum incerc tratamentul cu pastile contour ,sa vedem ce-o sa iasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am folosit uleiul de masaj superbust ,nu am avut rabdare sa il folosesc decat o luna ,rezultatele erau vizibile dar au disparut la scurt timp ,de asemenea pot spune ca s-au marit cu un numar de la diane 35 iar acum incerc tratamentul cu pastile contour ,sa vedem ce-o sa iasa.

stai linistita ca la menopauza ti se vor mari de la sine....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hey Brindusa, nu se merita sa cheltuiesti nici un leu ptr. asa ceva, crede'ma, nimic nu da rezultate decit, operatia cu implant.

 

 

Eu cred ca singura solutie e intr-adevar operatia cu implant, dar stie cineva care sunt riscurile ei? si eu ma gindeam sa-mi fac o asemenea operatie, as vrea sa intru in legatura cu cineva care a trecut prin asta sa-mi spuna care a fost rezultatul, te face sa te simti mai bine sau iti creeaza mai mult probleme, mai ales fata de cei din jur, dar nu numai.

 

 

Si eu am incercat mai multe pastile, destul de scumpe, dar nici una nu a dat nici un fel de rezultat, solutia e in alta parte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

braindusa, eu sincer cred k sa nu incerci aceste tratamente pentru k una la mana sunt foarte scumpe, dar nu asta ar conta cel mai mult si a 2 a la mana, k nu sunt bune de nimic :tease: , sunt prea mult mediatizate si bine prezentate, dar efectele produselor de marire a sanilor sunt cu mult sub asteptari. eu iti recomand sa incerci bisturiul dak esti destul de curajoasa, pt k implantul cu silicon este singurul care chiar mareste sanii :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

clar sunt mituri, nu cred ca exista vreun tratament pentru marirea sanilor, si dc. o sa existe vreodata, prea bun sigur nu o sa fie, ca tre facut pe baza de hormoni, si efectele secundare nu o sa intarzie sa apara.

cat despre bisturiu...are si el partile lui proaste

daca este absolut necesar, sa zici ca nu ai mai delok sani, sa iti fie rusine sa porti un maieut varza...atunci poti sa iti asumi riscul cu bisturiul, dar in rest...mofturi. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×