Sari la conținut
Forum Roportal
Miss Bitch

Mai credeti in dragoste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sau poti pur si simplu sa raspunzi la modul cel mai serios pe tema. :)

 

Eram cat se poate de serios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inseamna ca este ceva in neregula cu tine. D-aia te si arzi mereu. Fiindca atragi ce nu trebuie. Schimba-te.

Hai sa nu o dam in paranormale. Sau in teoria conspiratiei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur. Doar ca din cauza pesimismului lor o sa o faca tandari tot intrebandu-se daca o sa tine, cand o sa se termine, daca o sa sufere etc. Adica ineptii. Si dupa aia vor zice ca nu mai mai cred in dragoste.

 

Pentru ca asa este. Si vb din proprie experienta. Nu din pesimism pierd, ci pur si simplu la mine ce'i frumos nu tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca asa este. Si vb din proprie experienta. Nu din pesimism pierd, ci pur si simplu la mine ce'i frumos nu tine.

Da. Din cauza ta si nu a celor din jur. Daca asta e paranormal...ce-o fi aia normal?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Din cauza ta si nu a celor din jur. Daca asta e paranormal...ce-o fi aia normal?!

 

nu am dat vina pe cei din jur. am zis ca asa mi se intampla mie, si daca mai sunt si optimista, mai rau e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare? :)
Precis. Doar ca nu poate nimeni sa te convinga de asta. Trebuie sa te convingi doar tu. Sa-ti cultivi si dezvolti un fel de ...magnetism care sa atraga axact ceea ce-ti trebuie. Ce ti se potriveste.
nu am dat vina pe cei din jur. am zis ca asa mi se intampla mie, si daca mai sunt si optimista, mai rau e.
Nu conteaza, o sa vina si vremea ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dragostea ? Cred ca este un sentiment care-ti poate da fluturi in stomac , te poate face mai bun , iti poate aduce speranta in suflet . Este minunata .

 

Nu , nu mai cred in dragoste .

 

Ba, eu mai cred. Nu in una siropoasa ci in una trainica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×