Sari la conținut
Forum Roportal
Primix

Care sunt cei mai buni actori romani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai asta ziceam...Nicoleta Luciu se vrea a fi actrita ;)

Nici macar Anca Turcasiu, care cica a absolvit teatrul (imi cer scuze, nu stiu numele exact al facultatii) nu joaca bine.

Actori adevarati sunt cei care pot interpreta un rol indiferent ca este vorba de teatru sau cinematografie.

Telenovelele intra in categoria filmelor?! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.

 

Pai asta ziceam...Nicoleta Luciu se vrea a fi actrita :yes:

Nici macar Anca Turcasiu, care cica a absolvit teatrul (imi cer scuze, nu stiu numele exact al facultatii) nu joaca bine.

Actori adevarati sunt cei care pot interpreta un rol indiferent ca este vorba de teatru sau cinematografie.

Telenovelele intra in categoria filmelor?! :)

Nope. Nu din punctul meu de vedere. Desi, trebuie sa recunosc, eu le gasesc si un mare merit.

Actorii vechi au ocazia sa-si mai rotunjeasca putin veniturile, altfel de mezerie. Asta mi se pare grozav.

P.S. Stiu ca asta ziceai. Te tachinam. ;)

Editat de micalutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

actorii mei preferati sunt dem radulescu si jean constantin. recunosc ca nu stiu care sunt actorii din actuala generatie deoarece aia care joaca prin telenovele numai actori nu se numesc. hahaha...mare actrita mai e si nicoleta luciu.!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista o noua generatie de actori? Unde? In "Secretul Mariei"?

Ce m-am mai enervat cu Monica Barladeanu! A fost si ea la Oscar!Si in mass-media noastra mare tam tam pe tema asta!Cine e Monica Barladeanu?

Eu stiu de Stela Popescu, Draga Olteanu, Tamara Buciceanu, Florin Piersic, etc.

Stie Monica Barladeanu sa recite ceva? Si nu e vorba numai de ea, ci de toate zdrentele intretinute, care dupa ce isi arata rezultatele operatiilor estetice prin reviste considera ca trebuie sa ajunga la Hoolywood!

Rusine celor care le promoveaza!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de parere ca generatia de aur ,din care din pacate ne parasesc din ce in ce mai multi actori,ramane pe primul loc. Toma Caragiu mi se pare genial,la fel Dinica si Dem Radulescu...si mai multi. Dar si din geneeratia actuala sunt multi talentati numai ca in pacate nu mai au piese valoroase sau filme serioase in care se joace si care sa le puna in valoare talentul.Tudor Chirila e bun ,cat despre Maia Morgenstern ce sa mai vorbim !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta a avut loc premiera filmului "Legaturi bolnavicioase" cu Tudor Chirila. Am vazut reclamele si mi-a atras atentia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×