Sari la conținut
Forum Roportal
Stu'

concurs: sunt cel mai ironic(ironica)!

Postări Recomandate

mda..ai cam avut dreptate delia aici..stupid me, i know..da totusi zi-mi si mie pagina din DEX la care gasesc cuvantu ANTRIOR:)

 

sa facem imposibilul sa devina imposibil..mda, inca mai cred in vise:D

 

 

aha

ai revenit1

 

in dex-ul unde nu s-a tiparit acea litera din neglijenta celor ce introduceau datele!

 

sunt nenumarate exemple... sau il gasesti in acelasi loc de unde ai luat si unitatea lexicala "cuvantu"

 

:cheer: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sensibilitatea se citeste printre randuri

 

 

intotdeauna esti mai prost decat te crezi...in afara faptului cand esti prea prost

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sensibilitatea se citeste printre randuriintotdeauna esti mai prost decat te crezi...in afara faptului cand esti prea prost

 

este o profunda reflexie despre tine? :bye:

 

Cine e offtopic????? :cheer: :o: ;)

 

chiar: cine este off topic? :>

Editat de delia delia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca noi toti...sau insusi topicul?:cheer:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok: incep prin a scrie cateva randuri ca sa aveti de ce va lega pentru inceput, asta normal, daca va considerati ironici veritabili capabili sa dea replica la orice!

 

Din fire sunt o persoana foarte incapatanata si am o tendinta incredibila de a face toate lucrurile pe dos. Independent me:D

 

ps: so, the rule is easy- prima data ironizati ce a scris cel de dinainte , dati un Enter , si scrieti voi insiva 2 fraze, ideea fiind ca cel de dupa voi sa nu aiba practic ce ironiza :cheer:..hehe..mor sa vad daca se baga cineva!!

 

 

Eu am vazut mai mult propozitii, deci... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este o profunda reflexie despre tine? :cheer:chiar: cine este off topic? :cheer:
impresie despre mine daca tu nu zici nimic, da macar eu sunt sincera:Dofftoposii nu sunt aici, iar ofticosii nu ar trebui sa fie:D
Eu am vazut mai mult propozitii, deci... :o:
i initiated this, so i had the power!mai bine ironizeaza si tu stele de pe cer.cum de sunt atatea???
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am vazut mai mult propozitii, deci... ;)

 

 

good point! :cheer:

 

am fost luati de val noi ce am intrat in "hora" dar cel ce a deschis topicul a asteptat sa intervina politia comunitara???

 

hei mister ironic, ai "sfeclit-o" :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×