Sari la conținut
Forum Roportal
Stu'

concurs: sunt cel mai ironic(ironica)!

Postări Recomandate

am sfeclit-o??unde vezi tu sfecla aici?..seamana mai degraba cu un morcov pe care ar cam trebui sa il scoti tu..stii de unde??..din gura iepurelui

 

si daca tot sunt de neam roman, sa injur ca romanii, sa scuip ca ei si sa gandesc ca mine (asta a fost o autoironizare)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am sfeclit-o??unde vezi tu sfecla aici?..seamana mai degraba cu un morcov pe care ar cam trebui sa il scoti tu..stii de unde??..din gura iepurelui

 

si daca tot sunt de neam roman, sa injur ca romanii, sa scuip ca ei si sa gandesc ca mine (asta a fost o autoironizare)

 

poti sa faci ce vrei la adresa ta!

 

Sfecla era in tartacuta ta, dar de atata morcov in c** nu mai ai timp sa vezi si ce ai in tartacuta:o:

 

 

fug le jocuri, sunt mai distractive :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poti sa faci ce vrei la adresa ta!

 

Sfecla era in tartacuta ta, dar de atata morcov in c** nu mai ai timp sa vezi si ce ai in tartacuta:o:

fug le jocuri, sunt mai distractive :cheer:

hmm...te-ai cam ofticat, nu te supara soro da eu chiar vorbeam de gura iepurelui

 

so, cine-i urmatorul care se oftica?...o sa raman singura, stupid_me

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmm...te-ai cam ofticat, nu te supara soro da eu chiar vorbeam de gura iepurelui

 

so, cine-i urmatorul care se oftica?...o sa raman singura, stupid_me

 

 

s-o crezi tu!

 

am fugit si m-am intors!

 

gura iepurelui era de fapt c**** tau!

 

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmm...te-ai cam ofticat, nu te supara soro da eu chiar vorbeam de gura iepurelui

 

so, cine-i urmatorul care se oftica?...o sa raman singura, stupid_me

 

 

Eu ma oftic, sunt foarte, foarte, foarte offtopicat, adica de ce scrie ca ai numa 2 posturi, cand ai postat de ti-a venit rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ma oftic, sunt foarte, foarte, foarte offtopicat, adica de ce scrie ca ai numa 2 posturi, cand ai postat de ti-a venit rau

 

 

e agent secret cu dubla personalitate si deghizare medievala in tartacuta cu spanac si cu morcov in c**!

 

dar de fapt e o fata tare dragutza, am vaxut-o mai devreme!

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ma oftic, sunt foarte, foarte, foarte offtopicat, adica de ce scrie ca ai numa 2 posturi, cand ai postat de ti-a venit rau
pai de unde sa stiu eu?ca nu sunt prea inteligenta dupa cum prea bine ma prezinta nickul:Doricum..daca afli tu sa ma anunti si pe mine, daca nu , sa inlocuiesti curiozitatea cu ironia..ajuta la buna dispozitie
e agent secret cu dubla personalitate si deghizare medievala in tartacuta cu spanac si cu morcov in c**!dar de fapt e o fata tare dragutza, am vaxut-o mai devreme! :cheer:
ai ce ai tu cu partea dorsala..eu zic sa te duci in fata oglinzi, si sa o admiri..:o:..asa macar scapi si tu de obsesiesi cine e mai singuratic ca lupul?...varcolacul?
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai de unde sa stiu eu?ca nu sunt prea inteligenta dupa cum prea bine ma prezinta nickul:Doricum..daca afli tu sa ma anunti si pe mine, daca nu , sa inlocuiesti curiozitatea cu ironia..ajuta la buna dispozitie ai ce ai tu cu partea dorsala..eu zic sa te duci in fata oglinzi, si sa o admiri..:o:..asa macar scapi si tu de obsesiesi cine e mai singuratic ca lupul?...varcolacul?

 

 

obsesia nu e decat in dovlecelul tau frumos cum ca poti ironiza fara ironie!

 

singur e omul antisocial! nici lupul si nici varcolacul!

singur e omul ranchinus, ursuz, uracios, dusmanos etc.

singur este un atribut specific animalului asa-zis evoluat!

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
obsesia nu e decat in dovlecelul tau frumos cum ca poti ironiza fara ironie!singur e omul antisocial! nici lupul si nici varcolacul!singur e omul ranchinus, ursuz, uracios, dusmanos etc.singur este un atribut specific animalului asa-zis evoluat! :cheer:
adica daca ai una bucata catel intr-o camera goala..nu am voie sa spun ca e singur?..da ca e animal pot spune?Varza e cateodata cea mai sanatoasa leguma pt restul legumelo.
Ce ma distreaza astia cu morcovul..........Imi place alcolul.
Cred ca si alcoolul te place pe tine..faceti o pereche destul de frumusicaNu ma uri pentru ca sunt frumoasa! tu esti cel mai frumos(frumoasa)
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×