Sari la conținut
Forum Roportal
mimisor26

pe care dintre noi o vrea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:o: doamneeee!?!? cand am inceput sa citesc, eram sigura ca ai vreo 16-17 ani! Cum sa te indragostesti pe messenger de unu'? :doh: Ai 26 de ani, ai un job, ma asteptam sa fii o persoana cu picioarele pe pamant! Ala o vrea pe prietena lui, altfel nu l-ar mai preocupa de ce nu le-a mers relatia. Tu ai fost un umar pe care a planga, o distractie, ceva sa treaca timpul mai usor. Spunea ca te iubeste? Dar ce, il durea mana sa scrie? INgrijeste-te de sanatatea ta, imbunatateste-ti relatia cu parintii, incepe sa faci ordine in viata si si atitudinea ta, si apoi toate lucrurile or sa inceapa sa mearga mai bine.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mimisor , relatiile pe net , sunt niste iluzii . Multumeste-te cu ce ai avut si nu mai cauta ceva ce oricum nu va exista si in viata reala . Oamenii , pe net au atatea de ascuns incat este imposibil sa fie macar 50% in realitate cum sunt pe net. Poate omul acela s-a temut sa se arate pentru ca avea vre-un handicap psihic , sau de ce nu , fizic . Lasa-l in plata lui si ingrijeste-te in primul rand de tine , fluturasi de net vei gasi la tot pasul si-i pacat sa-ti irosesti sanatatea pentru un om care nu te merita . Multa sanatate .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

revina cu picioarele pe pamint, tine-te bine in miini! Acum ar trebui sa ai alte preocupari, sa ai grija de tine si sanatatea ta!

Uita de mitocanul cela, si uite-te in jurul tau; sunt sigura ca va exista acolo cineva care sa-ti fie aproape :nu de pe net!

sterge-ti lacrimile si fii tare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
. Poate sunt eu prea sensibila.

sigur ca esti , atat mai sensibila , cat si un pic naiva :)

 

da-l in ma-sa , e un mic porc care s-a jucat cu sentimentele tale , tu ai fost "supapa" lui de refulare .;)

 

sincer iti urez sanatate in primul rand :spiteful: porci de barbati vei mai avea ocazia sa cunosti ! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sigur ca esti , atat mai sensibila , cat si un pic naiva :)

 

da-l in ma-sa , e un mic porc care s-a jucat cu sentimentele tale , tu ai fost "supapa" lui de refulare .;)

 

sincer iti urez sanatate in primul rand :spiteful: porci de barbati vei mai avea ocazia sa cunosti ! :good:

subscriu...naivitate maxima !!! as putea chiar sa spun ca nu te a vrut niciodata !! ai grija de tine si in viitor trage o linie zdravana intre internet si real life.

Multa sanatate iti doresc.De dragoste e imposibil sa nu ai parte.Esti sincera si sensibila.Barbatii - nu porcii de care vb ravl - stiu sa aprecieze acestea la o femeie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sigur ca esti , atat mai sensibila , cat si un pic naiva :) da-l in ma-sa , e un mic porc care s-a jucat cu sentimentele tale , tu ai fost "supapa" lui de refulare .:pardon:sincer iti urez sanatate in primul rand :spiteful: porci de barbati vei mai avea ocazia sa cunosti ! :good:
sensibila stiu ca sunt, mai ales o mare plangacioasa, dar partea buna e ca imi revin, de exemplu azi, citind mesajele de la oameni am inceput sa rad putin, chiar m-ati ajutat, deci totul e spre bine. Mereu am fost mai naiva si credula, ma declar un copil, chiar am si fatza de copil.....In fine, se va rezolva tot, sunt optimista. Acuma totul pare asa negru, dar parca vad ca peste o saptamana o sa privesc totul cu alti ochii. Sunt ca pisicile, cad in picioare.
subscriu...naivitate maxima !!! as putea chiar sa spun ca nu te a vrut niciodata !! ai grija de tine si in viitor trage o linie zdravana intre internet si real life. Multa sanatate iti doresc.De dragoste e imposibil sa nu ai parte.Esti sincera si sensibila.Barbatii - nu porcii de care vb ravl - stiu sa aprecieze acestea la o femeie.
sa vedem urmatorul cum va fii, ca pana acuma tot peste porcusori am dat, de generalizat nu generalizez, ca nu imi place sa bag in aceeasi oala purceii cu ingerasii:))))))))))))))))))))))))))) ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am stat sa citesc toate posturile, dar cred ca te pot ajuta cu ceva sfaturi, daca ma lasi. da'mi add la id kreatza_mary si vb pe mess, daca vrei. Numai bine si multa sanatate mimisor :*

Editat de Vampiritza07

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Draga Mimisor, nu vreau sa-ti dau sperante desarte, dar te-ai gandit macar un moment ca el chiar te iubeste?

 

Eu sunt "rivala" ta (ca sa zic asa), suntem amandoua doua fiinte care sufera enorm si care iubesc foarte mult!!

 

Incearca sa citesti ce am scris la celelalte teme, poate te ajuta cu ceva...

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic6551-1040.html

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic32641-20.html (este vorba despre sotul meu, care a mintit in asemenea hal, incat la un moment dat credea si el ce spune)

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic31713-490.html

 

As vrea sa vorbesc cu tine si in privat, mi-ar place sa ne putem ajuta reciproc si primeste te rog din partea mea o imbratisare sincera. Gandeste-te ca suferinta ne face sa devenim mai buni, mai puternici!!

 

Adresa mea de e-mail este: arianaleu@yahoo.de

 

:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

arianaleu, cum de ai dat de forumul asta? Ma refer cum de stiai ca "rivala" ta posteaza aici? Ai facut bine ca iai lasat id sa vorbiti in privat. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×